Zklamání v lásce – proč vám to stále nevychází podle znamení? 5

By | 06.03.2020

Přemýšlíte občas nad tím, proč vám nevychází vztahy, které máte? Musel vám zlomit zase srdce? Musíte kvůli němu brečet, jíst kila zmrzliny a sledovat společné fotky? Přirozeně dáváte vinu jemu, protože on za to přeci může. Bohužel to není až tak úplně pravda. Krach vztahu mají většinou na svědomí oba, podíl na tom má jak muž, tak i žena. Chyba na vaší straně? To si nemůžete a ani nechcete připustit. Znamení zvěrokruhu může mít v této sféře podstatné informace, které vám mohou pomoci. Odhalíte slabé stránky a těm se v příštím vztahu vyhnete.

Láska a rozchod

Zamilovat se je jednoduché, pokud láska zasáhne také váš protějšek, je to jen dobře. Období zamilovanosti je krásné a příjemné, ovšem jakmile ustoupí, mohou se objevovat první problémy a neshody. Rozešli jste se a vy nevíte, proč? Proč vám to neustále nevychází? Opravdu jsou všichni tak špatní? Nebo za tím může být i váš podíl?

Váhy (23. září – 23. října)

Ženy ve znamení Vah potřebují mít vše v rovnováze a harmonii. Jedině tak jsou spokojené a šťastné. Rády ve vztazích hledají výzvy, respektive muže, o kterých si myslí, že jsou „špatní“ a ony ho mohou „napravit“ a udělat z něj nejlepšího a ideálního partnera. Jedině tak mají pocit, že dosáhly úspěchu a jejich vztah má smysl. Ne každý muž chce být „napraven“, každý má chyby a nějaké zlozvyky.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Ženy ve znamení Štíra jsou věrné a velmi vášnivé. Ostatně se říká, že právě Štíři jsou největší milovníci sexu. Jsou ideální pro vztah, věrné až za hrob. Mohou dost žárlit na své partnery, což ne každý muž oceňuje. Své partnery dusí až to takové míry, že se mohou stáhnout a raději hledají někde jinde. Někdy mají touhy a tendence své partnery ovládat, což ne všichni mají rádi.

Přečíst  Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..