Zklamání v lásce – proč vám to stále nevychází podle znamení? 4

Napsala | 03.01.2020

Přemýšlíte občas nad tím, proč vám nevychází vztahy, které máte? Musel vám zlomit zase srdce? Musíte kvůli němu brečet, jíst kila zmrzliny a sledovat společné fotky? Přirozeně dáváte vinu jemu, protože on za to přeci může. Bohužel to není až tak úplně pravda. Krach vztahu mají většinou na svědomí oba, podíl na tom má jak muž, tak i žena. Chyba na vaší straně? To si nemůžete a ani nechcete připustit. Znamení zvěrokruhu může mít v této sféře podstatné informace, které vám mohou pomoci. Odhalíte slabé stránky a těm se v příštím vztahu vyhnete.

Láska a rozchod

Zamilovat se je jednoduché, pokud láska zasáhne také váš protějšek, je to jen dobře. Období zamilovanosti je krásné a příjemné, ovšem jakmile ustoupí, mohou se objevovat první problémy a neshody. Rozešli jste se a vy nevíte, proč? Proč vám to neustále nevychází? Opravdu jsou všichni tak špatní? Nebo za tím může být i váš podíl?

Lev (23. července – 22. srpna)

Ženy ve znamení Lva jsou velmi věrné partnerky, takže nevěry se u nich muži opravdu být nemusí. Bohužel mívají velké ego, které jim často znemožňuje mít úspěšný a trvalý vztah, myslí jen na sebe, ale ne na partnera. Buďte k sobě otevřená. Pokud se s partnery hádáte a musíte vždy vyhrát, pak to asi nebude pro partnera neustále příjemné.

Panna (23. srpna – 22. září)

Ženy ve znamení Panny jsou velmi analytické a organizované. Ve všem musejí mít pořádek a často mají tendence vidět ty špatné věci. Všechno okolo sebe pečlivě zanalyzují, což jim pomůže vyznat se ve svých pocitech, ale také pocitech partnera. Ne vždycky to však vyhodnotí správně. Muži chtějí ženy, které se občas poddají svým citům a jednají impulzivně, ne ty, které vše neustále vyhodnocují a řeší.

Přečíst  Strach – jak jej zvládat s pomoci horoskopu? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..