Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 2

Napsala | 19.02.2019

Cítíte občas, že se něco nemá stát, nebo naopak cítíte, že by se něco stát mělo? Šestý smysl, životní poslání, předtucha. Říkejte si tomu, jak chcete. Někdo tuto předtuchu má, cítí věci, které nejsou správné. Také cítíte, že s někým, s kým aktuálně mluvíte, máte něco společného? Že s ním můžete počítat a věřit mu? Nebo naopak, cítíte od počátku, že je něco špatně, že se bude dít něco nekalého?

Životní poslání podle jednotlivých znamení

Jak to vlastně mají jednotlivá znamení? Jaké jsou jejich životní poslání? Umí se prosadit nebo popřípadě co budou nebo mají v životě dělat? Každé znamení je jiné, jinak působí, jinak se chová, má jiné predispozice pro život. Životní poslání jsou brána obecně, každý člověk je individuální. K čemu jsou jednotlivá znamení předurčena?

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran se umí prosadit, ale chvíli mu to může trvat. Není to pro něj úplně jednoduché. Ovšem když má cíl, jen tak se od něj nenechá odradit. Jeho životní poslání je motivace, tedy motivovat sebe i okolí. Cítí poslání lidem dodávat odvahu, naději. Mluví na rovinu, žádné ústrky, žádné vytáčky. Beran, když se pro něco rozhodne, tak si za tím jde. Asi není většího odhodlání a zapálení pro věc, než to, kterým disponuje Beran.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk je rozvážný, je to pro něj velmi důležité, možná nejdůležitější. Velmi rádu budují svůj vlastní byznys, potřebují úspěch vydobýt vlastníma rukama. Usiluje o to krůček po krůčku. Jeho životním posláním je rozdávat smyslnost. Vše, co dostává, si umí náležitě vychutnat, s dary, které mu život dává, umí velmi dobře vychutnávat a užívat si je. Je otevřený, proto by možná své zkušenosti v tomto ohledu mohl předávat dalším lidem.

Přečíst  Sebekontrola – jak je na tom vaše znamení s ovládáním a kontrolou vzteku? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..