Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 1

Napsala | 15.02.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Cítíte občas, že se něco nemá stát, nebo naopak cítíte, že by se něco stát mělo? Šestý smysl, životní poslání, předtucha. Říkejte si tomu, jak chcete. Někdo tuto předtuchu má, cítí věci, které nejsou správné. Také cítíte, že s někým, s kým aktuálně mluvíte, máte něco společného? Že s ním můžete počítat a věřit mu? Nebo naopak, cítíte od počátku, že je něco špatně, že se bude dít něco nekalého?

Životní poslání podle jednotlivých znamení

Jak to vlastně mají jednotlivá znamení? Jaké jsou jejich životní poslání? Umí se prosadit nebo popřípadě co budou nebo mají v životě dělat? Každé znamení je jiné, jinak působí, jinak se chová, má jiné predispozice pro život. Životní poslání jsou brána obecně, každý člověk je individuální. K čemu jsou jednotlivá znamení předurčena?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnář na první pohled není příliš přátelský, hodně lidí o něm říká, že je studený jako psí čumák. Ve skutečnosti tak úplně neví, co je pro něj to nejlepší, neumí se sám dobře rozhodnout, má pocit, že když se rozhodne, bude pro něj lepší druhá možnost. Působí ustrašeně, možná, jak by se měl bát lidí. Jeho životním posláním je vyšší smysl, tedy může rozdávat okolo sebe svou genialitu (mnohdy jsou géniové právě Vodnáři) nebo také svou originalitu. Přemýšlejí jinak, občas se ztrácí v běžném davu lidí.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby, jsou pro druhé skvělou vrbou, kterou potřebuje každý z nás. Nějaké trable? Životní prohry? Bolístka na srdíčku? Ryby vyslechnou, pomohou. Jejich životním posláním je obětovat se pro druhé. To dělají rádi. Měli by však učit druhé lidi, že občas je třeba ustoupit, obětovat se. Jsou velkými snílky, mají svou víru, často věří ve vyšší smysl života. Mnohdy se život nesnaží nijak ovlivnit, nechávají za sebe rozhodnout osud. Ten přeci nejlépe ví, co dělat.

Přečíst  Talent podle znamení – jaký je ten váš? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..