Zdraví podle horoskopu – jak to je u vás? 6

Napsala | 18.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Zdraví má člověk jen jedno a je nutné a důležité o něj pečovat. To vědí všichni, každý se o sebe a své zdraví stará tak, jak má a potřebuje. Někdo nad tím mávne rukou, jiný pečlivě a pravidelně chodí na prohlídky a podobně. Zdraví může určovat kvalitu vašeho života, minimálně to, jak budete žít a s čím se budete potýkat. Někdo má problémy s koleny a ví, že nezvládne tolik, co druzí. Jiný zase trpí na alergie a astma, takže prudký kopec pro něj bude silným soustem.

Zdravotní problémy

Dříve či později se nějaké ty zdravotní problémy objeví snad u každého. Můžete do jisté míry sledovat genetiku a mít předpoklady k těmto zdravotním problémům, váš životní styl nebo také znamení. To vám může odhalit, k jakým zdravotním problémům může inklinovat právě vaše znamení.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci mohou trpět na nejrůznější úrazy, povětšinou se spojují s dolní části těla. S hýžděmi, bedry, stehny, kříži, nohami a podobně. Nemoci jsou od toho, aby se léčili, často sáhnete po lécích. Ne vždycky to však je nutné, berete léky a to jakékoliv. Chcete jen, aby se vám ulevilo, nic víc. Častou konzumací léků můžete oslavit své tělo, imunitní systém a také to nepomáhá játrům. Pokud tento krok podceníte, můžete mít ve vyšším věku problémy se srdcem a cévami. Pijte hodně vody a pozor na kořeněná jídla.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi nebývají nečekaně nemocní, netrpí žádným náhlým onemocněním. Nemoci u vás vznikají pomaličku, dlouhodobě se vyvíjejí a máte možnost s nimi něco udělat. Jedním příkladem za všechny je revma, chronické nemoci jako cukrovka nebo další. Kozorozi mají citlivé uši, proto je nutno na ně dávat pozor, hrozí poměrně rychle ohluchnutí. Dále můžete mít problémy s nohama, snadno se poškodí kosti nebo kolena.

Přečíst  Kariéra nebo rodina? Jak jsou na tom jednotlivá znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..