Zdraví podle horoskopu – jak to je u vás? 5

Napsala | 11.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Zdraví má člověk jen jedno a je nutné a důležité o něj pečovat. To vědí všichni, každý se o sebe a své zdraví stará tak, jak má a potřebuje. Někdo nad tím mávne rukou, jiný pečlivě a pravidelně chodí na prohlídky a podobně. Zdraví může určovat kvalitu vašeho života, minimálně to, jak budete žít a s čím se budete potýkat. Někdo má problémy s koleny a ví, že nezvládne tolik, co druzí. Jiný zase trpí na alergie a astma, takže prudký kopec pro něj bude silným soustem.

Zdravotní problémy

Dříve či později se nějaké ty zdravotní problémy objeví snad u každého. Můžete do jisté míry sledovat genetiku a mít předpoklady k těmto zdravotním problémům, váš životní styl nebo také znamení. To vám může odhalit, k jakým zdravotním problémům může inklinovat právě vaše znamení.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou velmi intuitivní znamení, často mají své tělo velmi dobře prohlédnuté, takže takřka vždy umíte chorobu rozpoznat a mnohdy ji zapudit už rovnou v zárodku. Pár dní před nějakou nemocí nebo problémem Váhy může bolet hlava, což je signál. Co se zdravotních problémů týče, mají trable s kůží a pokožkou. Kožní problémy mohou způsobovat léky, které dlouhodobě užíváte. Také mohou trpět na záněty močového měchýře a bolesti vaječníků.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou velkými milovníky, nevyhýbají se jim milostné pletky. Obecně je toto znamení velmi náchylné na pohlavní choroby a v kombinaci s nevázaným sexuálním životem tomu jdou takřka naproti. Pozor je třeba dávat také na močový měchýř nebo konečník. Také dýchací obtíže jim nejsou cizí, ale není dobré podceňovat třeba duševní zdraví, protože i o to je potřeba se starat. Navenek sice vypadají jako silní jedinci, no uvnitř jsou křehcí.

Přečíst  Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..