Výklad snů – jak se mohou měnit podle znamení? 3

By | 16.10.2020

Sny jsou tak trochu pořád tajemné. Někdo říká, že je to odraz toho, co v životě řešíme, co nás trápí, jiný zase poukazuje na to, že jde o touhy, sny a přání, která máme hluboko ve svém nitru a nechceme je prozradit nikomu okolo. Lidské nitro je věc, kterou asi jen tak někdo neprobádá, i když se o to mnozí snaží. Každý člověk je jiný, ovlivňuje jej element, znamení, hodina narození, výchova, vlastní povahové rysy. Každý je originál, jako originál jedná, mluví a myslí.

Sny a znamení

Možná jste to ani netušili, ale znamení, respektive doba, ve které jste se narodili, vám může ovlivňovat také vaše sny. Co se vám v noci zdá? Příjemné sny, ve kterých vystupujete jako hlavní hrdinové, kteří vše zachrání? Nebo naopak se vám zdají samé tajuplné sny? Budíte se v noci hrůzou, zpocení a vyděšení, protože se vám zdají hotové horory? Sny jsou velmi zvláštní, zdají se vám denně, ale jen zlomek si pamatujeme!

Jak sní vzdušná znamení?

Mezi vzdušná znamení patří Váhy, Blíženci a Vodnáři. Jsou to lidé, kteří občas trochu létají v oblacích a někdy je potřeba je uzemnit. Mají své ideály, sny, zajímavé myšlenky. Řeší, co je dobré a co je zase špatné, zaobírají se tím možná víc, než jiní a to se jim může promítat také do jejich snů. Může se jim zdát o práci, o tom, jaká je nebo také o vztazích, které na pracovišti probíhají. Ocitli se v nepříjemné situaci? Může se jim to ve snu vracet. Často se ve snech vrací k nějaké situaci a ověřují si tak, zda se rozhodli správně.

Sny jsou pro ně vlastně takovou zkouškou, kde zjišťují, jak moc je jejich přístup k životu jiný, zda je realita správná. Pokud zjistí, že ve snu je to řešení lepší, snaží se jej aplikovat do svého života. Ověřují si skrz své sny vlastní ideály. Mnohdy se jim může zdát například o krásném výhledu, který mají, když stojí někde v horách, pohled na moře nebo také mohou lítat, vznášet se ve větru.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..