Výklad snů – jak se mohou měnit podle znamení? 2

Napsala | 15.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Sny jsou tak trochu pořád tajemné. Někdo říká, že je to odraz toho, co v životě řešíme, co nás trápí, jiný zase poukazuje na to, že jde o touhy, sny a přání, která máme hluboko ve svém nitru a nechceme je prozradit nikomu okolo. Lidské nitro je věc, kterou asi jen tak někdo neprobádá, i když se o to mnozí snaží. Každý člověk je jiný, ovlivňuje jej element, znamení, hodina narození, výchova, vlastní povahové rysy. Každý je originál, jako originál jedná, mluví a myslí.

Sny a znamení

Možná jste to ani netušili, ale znamení, respektive doba, ve které jste se narodili, vám může ovlivňovat také vaše sny. Co se vám v noci zdá? Příjemné sny, ve kterých vystupujete jako hlavní hrdinové, kteří vše zachrání? Nebo naopak se vám zdají samé tajuplné sny? Budíte se v noci hrůzou, zpocení a vyděšení, protože se vám zdají hotové horory? Sny jsou velmi zvláštní, zdají se vám denně, ale jen zlomek si pamatujeme!

Jak sní vodní znamení?

Rak, Štír a Ryby, ti se počítají mezi vodní znamení, protože jejich elementem je právě voda. Na první místo řadí své pocity, emoce a to, jak se cítí, co prožívají. Umí se velmi dobře vcítit do druhých lidí a nabídnout pomoc, kdykoliv je to potřeba. Často se jejich každodenní starosti a povinnosti promítnou také do snů. Přemýšlí o tom, co udělali pro druhé? Jak funguje jejich rodina? Co by řekli přátelé na nové podněty? To je často náplň jejich snů.

Může se jim zdát o lidech, kteří prošli jejich životem, o tom, co další lidé udělali zajímavého, o vztazích, rodině, přátelích, dětech a podobně. Sny často odráží jejich psychiku a podle toho poznáte, zda existuje něco nepříjemného nebo ne. Pamatují-li si sny, pak by se měli soustředit na pocity. Pokud se jim zdá o lidech a mají z toho snu dobrý pocit, je to v pořádku, pokud však mají špatný pocit, je dobré se tím řídit i během dne a na dotyčného si dát pozor!

Přečíst  Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..