Vybíráme psa – zvolte si jej podle znamení horoskopu? 1

Napsala | 02.11.2018

Rozhodnutí pořídit si zvířecího mazlíčka je velmi důležité. Pokud padla vaše volba na psa, pak je to závazek na několik let. Promysleli jste si vše dobře a pořádně. Chcete psa. V takovém případě jistě nyní sedáte ke knihám nebo internetu a hledáte, která rasa by byla zrovna pro vás ta nejlepší. Velké plemeno nebo raději menší? Takové, které potřebuje spoustu pohybu nebo typického „gaučáka“? Výběr psa nepodceníte, ale přemýšleli jste někdy nad tím, v jakém znamení se narodil? Ano, i psi ovlivňuje znamení. A může vám v mnoha ohledech pomoci při výchově.

Pes ve znamení Vodnáře (21.1. – 19.2.)

Psi ve znamení Vodnáře potřebují ke svému životu svobodu. Vyžaduje vaší přítomnost a taky se dožaduje pocitu, že je svým páníčkem milován. Nemá rád, když jej do něčeho nutíte, pokud to dělat nebudete, budete mít vedle sebe nejspokojenějšího psa na světě. Pelech je pro něj jen jeho věcí a teritoriem, takže zde rád odpočívá a nechce, aby mu do toho někdo nějak zasahoval. Obyčejně bývá s každým kamarád.

Pes ve znamení Ryb (20.2. – 20.3.)

Obecně se nedoporučuje, aby pes spal s páníčkem v jedné posteli, ale kdo by odolal těm smutným psím očím? Navíc psi ve znamení Ryb jsou nejšťastnější, když mají páníčka blízko u sebe, proto se tak vehementně cpou do postele. Milují svého páníčka a nesnáší, když jsou od něj odloučeni. Může se zhoršit jejich zdravotní stav.

Pes ve znamení Berana (21.3. – 20.4.)

Psi narozeni v tomto znamení mají velkou osobnost a poslouchají tedy své páníčky, ale jen tehdy, pokud se jim to hodí a mají na to náladu. Chcete-li od psa absolutní poslušnost, pak to nebude zrovna jejich silná stránka. Musíte se obrnit trpělivostí, Berani jsou spíš velitelé (vůdci smečky) než ti, kteří se podřizují. Jinak jsou energičtí, rádi si hrají, ale mají opravdu spoustu energie, takže někdy vydají opravdu za tři.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 9
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..