Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 6

By | 06.03.2020

Vybíráte si kosmetiku a nevíte přesně po jakých barvách sáhnout? Slušela by vám víc červená nebo modrá? A co oblečení? Máte oblíbenou barvu, kterou vybíráte úplně všude nebo rády barvy měníte podle toho, co vám nejvíc sluší? Podobně je to také s lakem na nehty. Některé ženy volí zásadně průhledné laky na nehty a při představě sytější barvy jim naskakují pupínky. Další se s tím nežinýrují a sáhnou klidně po černé, tmavě fialové nebo výrazně červené, aby byly vždy a všude vidět. Přemýšleli jste nad tím, jaká barva se nejvíc a nejlépe hodí k vašemu znamení?

Lak na nehty podle znamení

Jaký lak bude nejlepší pro Berany a jaký naopak pro Panny? Která barva vás bude nejvíc vystihovat a která naopak k vám a vašemu znamení příliš nebude sedět? Zkuste barvu laku na nehty přizpůsobit vašemu znamení. Možná získáte nový oblíbený lak!

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou velmi upřímnými jedinci, což někdy může druhé zamrzet. Jsou velkými idealisty, mají rádi život aktivní a dobrodružný. Dělají jen to, čemu skutečně věří, co má pro ně smysl. Nebývají ve své upřímnosti škodolibými jedinci. Jsou rádi pozitivní a optimističtí, proto volí i takovéto barvy laku na nehty. Žlutá, světlá červená, světlá zelená jsou barvy, které jsou jejich oblíbené.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi obecně jsou velmi ambiciózními jedinci, kteří mají cíl, kterého chtějí dosáhnout. Touží po uznání druhých, dokážou být spolehliví a zodpovědní za vše, co dělají. Jsou to spíše introverti, kteří se odhalí jen malému množství jedinců. I když se tyto ženy netváří tak, že touží po pozornosti a náklonnosti, je tomu tak. Své city skrývají a mnohdy se to může promítnout také do výběru barev. Bývají temné například černá, tmavě zelená, fialová, tmavě šedá nebo až rudá.

Přečíst  Domácí mazlíčci – jací se k vám budou hodit podle znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..