Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 4

By | 12.09.2020

Vybíráte si kosmetiku a nevíte přesně po jakých barvách sáhnout? Slušela by vám víc červená nebo modrá? A co oblečení? Máte oblíbenou barvu, kterou vybíráte úplně všude nebo rády barvy měníte podle toho, co vám nejvíc sluší? Podobně je to také s lakem na nehty. Některé ženy volí zásadně průhledné laky na nehty a při představě sytější barvy jim naskakují pupínky. Další se s tím nežinýrují a sáhnou klidně po černé, tmavě fialové nebo výrazně červené, aby byly vždy a všude vidět. Přemýšleli jste nad tím, jaká barva se nejvíc a nejlépe hodí k vašemu znamení?

Lak na nehty podle znamení

Jaký lak bude nejlepší pro Berany a jaký naopak pro Panny? Která barva vás bude nejvíc vystihovat a která naopak k vám a vašemu znamení příliš nebude sedět? Zkuste barvu laku na nehty přizpůsobit vašemu znamení. Možná získáte nový oblíbený lak!

Lev (23. července – 22. srpna)

Ženy ve znamení Lva jsou předurčeny k tomu, aby zazářily. Mají přirozenou autoritu a také neustálou touhu nad všemi vynikat. Potřebují ke svému životu pochvalu, neustálý obdiv. Kritika není to, po čem touží. Tím, žen je obecně znamení Lva rádo středem pozornosti a to za každou cenu, snaží se také zaujmout svým vzhledem. Perfektní nalíčení, perfektní oblečení, sladěné do posledního detailu. Lvice se nebojí extravagance a jsou za každou cenu originální. Rády se obklopují zářivými barvami jako třeba zlatá, žlutá. Nebojí se ani jiných sytých barev.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou jako znamení obecně velmi citlivé a pečlivé. Má rádo všechno zorganizováno, a pokud se něco neděje tak, jak si naplánovali, je to problém. Organizované Panny nechtějí být středem pozornosti, to rády přenechají jiným. Rády volí tmavé barvy, ovšem ne nijak výrazné. Sáhnou rády po tmavých odstínech zelené nebo hnědé. Zemité barvy, to je jejich volba. Jednoduché a přitom praktické zároveň.

Přečíst  Povolání podle znamení – které je pro vás to pravé? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..