Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 3

By | 06.01.2021

Vybíráte si kosmetiku a nevíte přesně po jakých barvách sáhnout? Slušela by vám víc červená nebo modrá? A co oblečení? Máte oblíbenou barvu, kterou vybíráte úplně všude nebo rády barvy měníte podle toho, co vám nejvíc sluší? Podobně je to také s lakem na nehty. Některé ženy volí zásadně průhledné laky na nehty a při představě sytější barvy jim naskakují pupínky. Další se s tím nežinýrují a sáhnou klidně po černé, tmavě fialové nebo výrazně červené, aby byly vždy a všude vidět. Přemýšleli jste nad tím, jaká barva se nejvíc a nejlépe hodí k vašemu znamení?

Lak na nehty podle znamení

Jaký lak bude nejlepší pro Berany a jaký naopak pro Panny? Která barva vás bude nejvíc vystihovat a která naopak k vám a vašemu znamení příliš nebude sedět? Zkuste barvu laku na nehty přizpůsobit vašemu znamení. Možná získáte nový oblíbený lak!

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou často vnímaví a přizpůsobiví. Rádi se pídí po názorech druhých jedinců, rádi se obklopují lidmi s různými ideami. Jsou činorodí a aktivní, nevidíte je sedět na jednom místě. Ženy ve znamení Blíženců mají dobrý vkus a rády se o sebe starají. Vsází především na veselé a světlé barvy. Jsou to ženy, které vědí přesně, co chtějí. Volí šedé, růžové, béžové nebo meruňkové tóny.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou z celého zvěrokruhu asi nejcitlivějšími a nejvnímavějšími jedinci. Velmi často kladou důraz na emoce a řídí se především jimi. Základ vidí v rodině a především v mezilidských vztazích, nad kterými bdí. Ženy ve znamení Raka věnují pozornost sobě a svým nehtům. Často sahají po pastelových a světlých barvách, rády vybírají také francouzskou manikúru. Světlé tóny v nich evokují dobrou náladu a příjemný pocit.

Přečíst  Kdo je největším lhářem – zjistíte to podle znamení zvěrokruhu! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..