Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 2

Napsala | 23.12.2019

Vybíráte si kosmetiku a nevíte přesně po jakých barvách sáhnout? Slušela by vám víc červená nebo modrá? A co oblečení? Máte oblíbenou barvu, kterou vybíráte úplně všude nebo rády barvy měníte podle toho, co vám nejvíc sluší? Podobně je to také s lakem na nehty. Některé ženy volí zásadně průhledné laky na nehty a při představě sytější barvy jim naskakují pupínky. Další se s tím nežinýrují a sáhnou klidně po černé, tmavě fialové nebo výrazně červené, aby byly vždy a všude vidět. Přemýšleli jste nad tím, jaká barva se nejvíc a nejlépe hodí k vašemu znamení?

Lak na nehty podle znamení

Jaký lak bude nejlepší pro Berany a jaký naopak pro Panny? Která barva vás bude nejvíc vystihovat a která naopak k vám a vašemu znamení příliš nebude sedět? Zkuste barvu laku na nehty přizpůsobit vašemu znamení. Možná získáte nový oblíbený lak!

Beran (21. března – 20. dubna)

Ženám ve znamení Berana vládne oheň, mají dostatek životní energie a neváhají ji využít a použít v životě. Jsou velmi ambiciózní, když se pro něco nadchnou, nic je nezastaví. Jsou silné, nezávislé a vždy připravené říci svůj názor, byť se okolí nelíbí. Pro své nehty se nebojí vybírat syté a dravé barvy jako rudou, fialovou nebo oranžovou. To jsou ostatně barvy ohně. Tyto barvy jasně říkají, jaké jsou jejich majitelky a že se nebojí nikoho a ničeho.

Býk (21. dubna – 21. května)

Ženy ve znamení Býka jsou ovlivňovány zemí a mají tedy velký smysl pro materiální a praktické věci. Jsou klidné, vyrovnané, často vydrží víc, než kdokoliv jiný. Jejich životním posláním často bývá práce. Když si něco vezmou do hlavy, nic je nezastaví. Dávají často přednost přirozenosti a naturálnímu vzhledu. Mohou tedy své nehty zdobit průhlednými laky na nehty, které je vyživují, případně sáhnou po jemné béžové nebo růžové.

Přečíst  Vaše povaha – dá se posoudit i z neoblíbeného předmětu ve škole! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..