Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 1

By | 14.10.2020

Vybíráte si kosmetiku a nevíte přesně po jakých barvách sáhnout? Slušela by vám víc červená nebo modrá? A co oblečení? Máte oblíbenou barvu, kterou vybíráte úplně všude nebo rády barvy měníte podle toho, co vám nejvíc sluší? Podobně je to také s lakem na nehty. Některé ženy volí zásadně průhledné laky na nehty a při představě sytější barvy jim naskakují pupínky. Další se s tím nežinýrují a sáhnou klidně po černé, tmavě fialové nebo výrazně červené, aby byly vždy a všude vidět. Přemýšleli jste nad tím, jaká barva se nejvíc a nejlépe hodí k vašemu znamení?

Lak na nehty podle znamení

Jaký lak bude nejlepší pro Berany a jaký naopak pro Panny? Která barva vás bude nejvíc vystihovat a která naopak k vám a vašemu znamení příliš nebude sedět? Zkuste barvu laku na nehty přizpůsobit vašemu znamení. Možná získáte nový oblíbený lak!

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Ženy ve znamení Vodnáře lehce nepřehlédnete, protože jsou rády ty, které vystupují z davu a mají velmi originální a ničím nespoutané myšlení. Často mohou žít velmi nekonvenčně a tomu podřizují také svůj smysl pro módu. Jsou nezávislé, svobodné a rády občas provokují své okolí. Nesledují módu a ani nekupují to, co je zrovna in. Spoléhají na sebe a svůj cit. Nebojí se neonových barev, které by jiní zavrhli. Sáhnou také rády po zajímavých odstínech fialové, modré nebo zelené.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou jako znamení velmi jemné, citlivé, klidné a rády mají harmonii a celkově musí vše ladit. Nejsou však velmi přízemní, takže i na nich můžete vidět zajímavé a ne příliš časté barvy. Na péči o nehty si potrpí a často je lakují barvami, které mají zajímavé metalické odstíny, případně barvami, které na slunci vypadají jinak. Nespokojí se s obyčejnými laky, často vytvářejí zajímavé textury a celkově si s manikúrou umí vyhrát.

Přečíst  Vaše nejlepší vlastnost podle horoskopu – jaká to je? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..