Vstávání – ponocujete nebo ráno vstáváte brzy? Napoví horoskop! 3

Napsala | 14.02.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Vstávání a spánek je pro mnoho lidí důležitá věc. Večer jdou spát, do postele se těší. Kdo by nemiloval spánek! Někdy se vám vstává lépe, jindy zase hůř. Asi všichni se shodnou na tom, že vstávat v zimě, kdy je venku i v sedm ráno tma, není nic příjemného a chce to trochu víc úsilí, než na jaře a v létě, kdy vás budí sluneční paprsky už v šest ráno. V tu dobu máte obvykle víc energie, vstávat není takový problém. Může mít na to vliv také horoskop? Znamení, ve kterém jste se narodili? Jste raději sova nebo ranní ptáče? Může vám na to odpovědět také horoskop a znamení zvěrokruhu.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou činorodí lidé, mají v sobě obvykle dvě osobnosti, které střídají podle potřeby. Jejich aktivita si vybírá svou daň a to v podobně spánku. Usínají pořádně unavení, nemají mnohdy čas na nějaké ponocování. Ranní vstávání jim nedělá takřka žádné problémy, přesto nevyskočí z postele po prvním zazvonění budíku, chvíli potřebují, aby se zorientovali. Rádi se prospí, o tom žádná, a pokud mají po boku někoho, s kým je jim dobře, pak je to nejlepší. Od rána jsou připraveni psát e-maily, telefonovat nebo mít osobní schůzky.

Rak (22. června – 22. července)

Ranní vstávání je pro Raka celé v pomalejším tempu. Nevyskočí ihned z postele, jakmile zazvoní budík, to pro Raka není. Dokonce ani není ten typ, který by vše v poklusu zvládal. Po ránu potřebuje své pomalejší tempo, rozhodně nezačíná hned fungovat a pracovat. Ráno si pustí hudbu, dá si snídani, rozcvičku, sprchu. To je něco, co ho spolehlivě probere. Rád chystá svačiny pro své blízké a pro svou rodinu. Často se obětují pro svou rodinu a blízké, že zapomínají na sebe. Když jejich den začne příjemně, pak mají dobrou náladu až do večera.

Přečíst  Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..