Vstávání – ponocujete nebo ráno vstáváte brzy? Napoví horoskop! 1

Napsala | 05.02.2019

Vstávání a spánek je pro mnoho lidí důležitá věc. Večer jdou spát, do postele se těší. Kdo by nemiloval spánek! Někdy se vám vstává lépe, jindy zase hůř. Asi všichni se shodnou na tom, že vstávat v zimě, kdy je venku i v sedm ráno tma, není nic příjemného a chce to trochu víc úsilí, než na jaře a v létě, kdy vás budí sluneční paprsky už v šest ráno. V tu dobu máte obvykle víc energie, vstávat není takový problém. Může mít na to vliv také horoskop? Znamení, ve kterém jste se narodili? Jste raději sova nebo ranní ptáče? Může vám na to odpovědět také horoskop a znamení zvěrokruhu.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři a brzké ranní vstávání? To je asi omyl všech omylů! Zrovna toto znamení není úplně ranní ptáče. Jsou to společenští lidé, kteří pracují často s lidmi, pohybují se celý den na nohou. Jejich duše je kreativní, proto mnohdy také jejich práce je kreativní, potřebuje je živé, plné nápadů a inspirace. Večer často padnou do postele a ráno se jim nevstává zrovna nejlépe. Pokud nutně nemusí, nevstávají. Nemají ani rádi nějaké to zběsilé a rychlé tempo, když se děje vše v poklidu, je to pro ně nejlepší. Potřebují pár minut pro sebe, aby byli pozitivní a otevření ke všem ostatním.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby a ranní vstávání? Také to není zrovna nic pro ně. Při ranním vstávání velmi trpí, a pokud nemusí, rannímu vstávání se urputně vyhýbají. Když je to vážně potřeba, vstanou, ale nebudou zrovna příjemnými společníky. Po ránu po nich nechtějte žádné výkony. Hlasitý a zběsilý budíček jim škodí, chce to jemné a pozvolné probouzení. Často se v posteli pár minut zdrží, rozjímají, přemýšlí, o čem se jim zdálo. Než jdou do práce, udělají si čaj nebo kávu, dají si možná sprchu a pár cviků jim také nezaškodí.

Přečíst  Kariéra nebo rodina? Jak jsou na tom jednotlivá znamení? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..