Vodnáři – proč mají ty nejhorší výstřelky?

By | 12.09.2020

Každý člověk má něco, čímž vytáčí své okolí. Někdo je až příliš upřímný, druhý neustále cvaká propiskou, třetí zase nebere ohledy na druhé, podvádí svého partnera a podobně. Je toho opravdu mnoho. Nikdo není dokonalý. Když to tak vezmeme, každé znamení má něco. Ovšem je jedno, které má to ty manýry a výstřelky o něco horší. Které ze znamení to je?

Znamení, které jde proti proudu

Občas to není na škodu, když je někdo tvrdohlavý, neřeší budoucnost, ale soustředí se jen a pouze na přítomnost. Neřeší, co lidé okolo dělají, soustředí se jen a pouze na sebe. Každé znamení má svoje, to určitě. Váhy vás vytočí tím, jak se nad pitomostí rozhodují hodiny, Panny zase neustále vše uklízí a potřebují mít věci na svém místě. Berani jsou zase arogantní a zahledění do sebe. Pak je zde jedno znamení, které neřeší to, co se smí a co ne, jaké jsou společenské konvence. Jaké znamení to je?

Vodnáři. Ti jdou obyčejně proti pravidlům. A zrovna oni nedělají nic, co sami nechtějí. To, že nedělají věci, které se ve společnosti čekají okolí, může lehce zaměnit za arogantnost nebo za velmi nevhodné chování. Je to od nich naprosto vědomí chování, chtějí být možná důležitější, nadřazenější nebo jednoduše jen chtějí, aby se o nich vědělo.

Mohou mít problém s hierarchií ve firmě, což je může přivést do mnoha problémů. Autorita vedení pro ně není nic, co by dodržovali, proto pro ně není problém vmést šéfovi ve firmě, co si skutečně o politice firmy myslí nebo dokonce šéfům tykají bez problému. Dobrý dojem je jim cizí, jsou svérázní, rádi rebelují a prostě a jednoduše pro ně pravidla neplatí. Neberou je na vědomí.

Přečíst  Erotogenní zóny – jací jste v posteli podle znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..