Vnitřní zvíře – jakou povahu vám určí? 1

Napsala | 13.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Je až s podivem, jak moc mohou horoskopy či jiné ukazatele předpokládat a předvídat, jací asi budete. Na někoho to sedí opravdu do puntíku, jiný se v tom vidí jen v určitých bodech. Samozřejmě nelze vše paušalizovat na povahu a charakter má vliv také to, v jaké rodině se člověk narodí, jaká je jeho výchova, vnější podněty a mnoho dalšího. Každý z lidí v sobě ukrývá nějaké to zvíře. Vnitřní zvíře, které vůči vám promlouvá, možná jej ani neslyšíte. Máte pocit, že se ve vaší blízkosti objevuje nějaké zvíře stále častěji? Vidíte jej všude, neustále na něj narážíte a vždy to začíná a končí u něj?

Vnitřní zvíře

Horoskopy a astrologie věří, že každý člověk v sobě ukrývá nějaké to zvíře, které pomáhá určovat jeho povahu a to, jak některé situace řeší. Jaké je to vaše vnitřní zvíře? Zkuste naslouchat sami sobě, sledovat, která zvířata se okolo vás neustále motají, nebo také zkuste zjistit podle charakteristiky, které zvíře je právě to vaše.

Jelen

Jelen je zvíře, které má velké paroží a vypadá obrovské a silné. Je symbolem mírumilovnosti, nevinnosti a také symbolem oddané lásky. Máte-li jako své vnitřní zvíře jelena, pak můžete být klidní. Ať se stane cokoliv, myslete na to, co je v životě opravdu důležité. Co je to? Láska, která může mít jakoukoliv podobu – rodinnou, partnerskou, přátelskou a podobně.

Liška

Říká se o ní, že je velmi chytrá, bystrá a také prohnaná. Lstivost je její druhou vlastností, ovšem mohou mít třeba také smysl pro humor a snaží se myslet především na sebe. Často se říká, že je člověk jako liška podšitá. Objeví-li se problém, pak vnitřní zvíře radí, že kdo uteče, ten také vyhraje. Nemusíte za každou cenu vyhrát, stačí, když si zachráníte svou vlastní kůži a život.

Přečíst  Přátelství podle zvěrokruhu – která kamarádka bude ta nejlepší? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..