Vitálnost a zdraví – jak na to podle horoskopu? 5

Napsala | 04.02.2020

S novým rokem si dává spousta lidí více či méně ambiciózní předsevzetí a snaží se je střídavě úspěšně plnit. Chcete mít na jaře dostatek energie a užít si první teplé dny a vůbec celé léto, které se blíží a bude zde dřív, než se nadějete? Chtělo by to zaměřit se na své zdraví a vůbec celkově na vitalitu. Můžete se posílit různými vitamíny, doplňky stravy a podobně, ale zkuste to jinak. Možná dejte víc na znamení a na to, co vám může přinést?

Znamení, zdraví a vitalita

Jak se vypořádat se zdravím a vitalitou? O zdraví je nutno pečovat a vše souvisí se vším, takže pokud se nebudete psychicky cítit dobře, pak se to odrazí na vašem zdravotním stavu? Na co si dát pozor? Kam zaměřit svou pozornost? Kde přidat a kde naopak ubrat? Podívejte se na své konkrétní znamení a podpořte zdraví a vitalitu!

Váhy (23. září – 23. října)

Život Vah je poměrně těžký, protože to je velmi stresové znamení, stačí maličkost a už se u nich rozjíždí stres, který jim vůbec nepřidává. K životu potřebují také dostatek tepla, pohodu, harmonii, nohy v teple a kupu sladkostí. Vitalita a zdraví však nestojí na sladkostech, proto musí v tomto směru ubrat, což se jim logicky nelíbí. Zdraví a vitalita jdou ruku v ruce s fyzickou aktivitou, což Váhy úplně nemusí. Rády si řídí život sami, na nikoho se neohlíží. Pozor na sledování hororů a negativních věcí, mohou je rozrušit.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Vitalitu a zdraví u Štírů můžete dosáhnout různorodým a hlavně kvalitním a pravidelným sexuálním životem. Pokud by to bylo s několika partnery, pak je to nejlepší, což ne vždycky přirozeně jde. Když se partnerovi na Štírovi něco nelíbí, má dvě možnosti. Buď jej konfrontuje, což nedopadá nejlépe nebo vše zahraje do autu. Dlouhé procházky, možnost svobodně se nadechnout venku a pocit, že je nic nesvazuje přispívá k duševní pohodě.

Přečíst  Strach – jak jej zvládat s pomoci horoskopu? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..