Vitálnost a zdraví – jak na to podle horoskopu? 4

Napsala | 29.01.2020

S novým rokem si dává spousta lidí více či méně ambiciózní předsevzetí a snaží se je střídavě úspěšně plnit. Chcete mít na jaře dostatek energie a užít si první teplé dny a vůbec celé léto, které se blíží a bude zde dřív, než se nadějete? Chtělo by to zaměřit se na své zdraví a vůbec celkově na vitalitu. Můžete se posílit různými vitamíny, doplňky stravy a podobně, ale zkuste to jinak. Možná dejte víc na znamení a na to, co vám může přinést?

Znamení, zdraví a vitalita

Jak se vypořádat se zdravím a vitalitou? O zdraví je nutno pečovat a vše souvisí se vším, takže pokud se nebudete psychicky cítit dobře, pak se to odrazí na vašem zdravotním stavu? Na co si dát pozor? Kam zaměřit svou pozornost? Kde přidat a kde naopak ubrat? Podívejte se na své konkrétní znamení a podpořte zdraví a vitalitu!

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou jedinci ctižádostiví, potřebují ke svému životu pochvalu druhých. Ctižádost někdy může být spíše na škodu, nesmíte se jí poddávat a podléhat. Veškeré emoce směřují rovnou do srdce, což je důležitý orgán u všech, zejména pak u Lvů. Lvi musí co možná nejrychleji dospět k moudrosti, jejich úspěchy v kombinaci s tím, že prohra existuje v životě každého člověka a nic se nestane, když občas něco nevyjde, jim pomáhá nacházet rovnováhu. Potřebují se uklidnit, získat vnitřní mír a pohodu. Občas je nutno, aby byli sami a třeba meditovali.

Panna (23. srpna – 22. září)

Mezi Pannou a zdravým životním stylem existuje rovnítko, odříkání je nestojí tolik úsilí jako jiné, protože ony mají jako svou cestu zdravý životní styl, chtějí být dlouho zdravé a v pohodě. Malé dávky jídla několikrát denně zajistí pohodu a spokojenost. Panny touží ovládnout svůj život a dostat jej pod naprostou kontrolu, ve chvíli, kdy se jim to podaří, začínají rozkvétat a cítit se skvěle a dobře. Musí se naučit, že ne vždy jde všechno stoprocentně naplánovat.

Přečíst  Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 8
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..