Vaše nejlepší vlastnost podle horoskopu – jaká to je? 6

Napsala | 14.03.2020

Zkoumáte sebe sama a především to, jaké vlastnosti máte? Ať už je nutno vědět, které jsou ty špatné, protože je můžete trochu potlačit či minimálně zmírnit, je dobré vědět a znát také ty vlastnosti, které jsou dobré a pozitivní. Protože díky tomu na ně můžete poukázat, zaměřit se na ně a udělat z nich svou přednost. Každý člověk má své dobré i špatné vlastnosti, chce to jen objevit je a vědět o nich. Nevíte si rady, jaké vlastnosti jsou ty vaše nejlepší? Přemýšlíte nad tím? Zkuste to podle horoskopu!

Klady a zápory

Co je tou nejlepší vlastností podle vašeho znamení? Čím můžete okouzlit? Druzí mohou vždy něco obdivovat, okouzlíte. Když si budete vědomi toho, co to je, můžete toho využít. Kreativita, laskavost a také osobní kouzlo. Co je podle znamení na vás to nej? Jakou vlastnost na vás budou druzí obdivovat?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou lidé, kteří svobodně přemýšlejí, mají volnomyšlenkářského ducha. Jsou nezávislí, od přírody zvědaví a rádi sednou na letadlo, vlak nebo autobus a cestují. To na nich ostatní obdivují, že jen tak se sbalí a odjedou za dalším dobrodružstvím. Jsou přirozeně zvědaví, rádi neustále něco zkoumají a chtějí vidět nová místa a nové lidi. Jejich druhým jménem může být dobrodružství, potřebují nové podněty po svůj život.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi mají k práci velmi zodpovědný přístup, jsou rádi, když dosáhnou svého cíle. Jsou dříči, k práci se staví čelem a jsou pracovití. Nehledí na okolnosti, soustředí se jen a pouze na svůj cíl. Problém kontrolují ze všech stran, možná i díky tomu je jejich řešení dobré a funkční. Jejich sebekázeň je velmi obdivuhodná, když si řeknou ne, tak prostě ne. Soustředí se na úkoly, které se jim postaví do života, nerozptýlí je jen tak něco.

Přečíst  Den narození – co o vás může prozradit?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..