Vaše město – kde se podle horoskopu budete cítit jako doma? 4

Napsala | 04.03.2020

Každé jedno město má svou vlastní atmosféru a život tam je jiný. Při svých cestách si také říkáte, že některé město na vás dýchne životem, kulturou a jiné je zase oázou klidu a pohody? Pro svůj život musíte najít to správné místo a možná také město. Někdo umí žít v uspěchaném městě, kde je spousta lidí, město pulzuje a žije, jiný se zase dobře cítí na vesnici, kde je pohoda a klid, ale zase žádná anonymita, všichni všechno vědí. Jaké město je to vaše? Kde se budete cítit jako doma? Zkuste na to pohlížet skrz vaše znamení.

Atmosféra měst

O New Yorku se říká, že je to velké jablko nebo také město, které nikdy nespí. Když vsadíte na Vídeň nebo Mnichov, najdete příjemný a poklidný život, ovšem v srdci měst. A co taková přímořská města? Istanbul je centrum celého Turecka, ale třeba takové Benátky jsou rájem všech turistů. Každé město má něco. Jaké je to vaše?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou rádi středem pozornosti a to za všech okolností a vždy. Potřebují se bavit, žít naplno a ve městě, které jim dopřeje tu pravou zábavu, které prahne po druhých, kteří chtějí mít úspěch, kteří milují život v luxusu. A v Americe neexistuje jiné místo než Los Angeles. Právě zde nikdy nekončí party a večírky, luxus je zde na odiv pro všechny, sem přijíždějí všichni, kteří chtějí být slavní a obletovaní.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny dbají na detaily a potřebují mít okolo sebe neustále pořádek. Potřebují mít ve všem řád, protože jinak je to může rozhodit, což nechtějí. Pannám se bude líbit ve Švýcarsku, konkrétně v Curychu. Jde o malebné město, které vyznává tradice a jejich hodnoty. V celém Švýcarsku vládne disciplína a pořádek, problémy zde nejsou moc vítány. I když jde o jedno z nejdražších měst, život je zde dobrý a pohodový.

Přečíst  Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..