Vaše město – kde se podle horoskopu budete cítit jako doma? 3

Napsala | 27.02.2020

Každé jedno město má svou vlastní atmosféru a život tam je jiný. Při svých cestách si také říkáte, že některé město na vás dýchne životem, kulturou a jiné je zase oázou klidu a pohody? Pro svůj život musíte najít to správné místo a možná také město. Někdo umí žít v uspěchaném městě, kde je spousta lidí, město pulzuje a žije, jiný se zase dobře cítí na vesnici, kde je pohoda a klid, ale zase žádná anonymita, všichni všechno vědí. Jaké město je to vaše? Kde se budete cítit jako doma? Zkuste na to pohlížet skrz vaše znamení.

Atmosféra měst

O New Yorku se říká, že je to velké jablko nebo také město, které nikdy nespí. Když vsadíte na Vídeň nebo Mnichov, najdete příjemný a poklidný život, ovšem v srdci měst. A co taková přímořská města? Istanbul je centrum celého Turecka, ale třeba takové Benátky jsou rájem všech turistů. Každé město má něco. Jaké je to vaše?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou lidé, kteří ze všeho nejvíc nenávidí nudu. Prahnou po dobrodružství a chtějí, aby se neustále něco dělo, tvořilo a vymýšlelo se. A Londýn je místem, které je multikulturní, kde to žije, které je tradiční i barevné, tiché i pulzující. Najdete zde různé městské části, které vás očarují exotickými vůněmi. O kus dál se zase podíváte na tradiční památky a můžete nahlédnout také k britské monarchii, která je velmi konzervativní a tradiční.

Rak (22. června – 22. července)

Raci milují tradice a hodnoty, které se předávají v rodině z generace na generaci. Hodnoty, které v životě něco znamenají, to je pro Raky důležité. Rodina je pro ně nejvíc na celém světě. A právě španělský Madrid je pro Raky nejlepší. Najdete zde pulzující moderní a živé město, které přináší nejen zábavu, ale také kulturní život, který je zde pestrý. Raci se v Madridu budou cítit v bezpečí a uvolněně.

Přečíst  Co lidi rozčiluje? Podívejte se na to z pohledu horoskopu! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..