Vánoční dárky pro muže – jak vybírat podle znamení? 4

Napsala | 15.12.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Jste spolu první Vánoce? Popřípadě už přesně víte, co si o sobě myslet a víte, co druhý chce. Pokud i tak pořád nevíte, co protějšku dát pod stromeček nebo i jako jakýkoliv jiný dárek, máme pár tipů a rad. Můžete to zkusit podle znamení zvěrokruhu. Díky tomu to půjde všechno snadněji a lépe. Vám odpadne nepříjemné přemýšlení nad tím, co tento rok „zase“ vymyslet a dát partnerovi pod stromeček.

Vybíráme dárek pro muže

Každý muž má rád něco jiného, každý z nich vidí smysl v jiném dárku. Je jasné, že všichni muži, kteří se narodili ve stejném znamení, nebudou úplně stejní, na chlup přesně. Lvi oceňují luxus, Ryby zase vlastnoručně vyrobený dárek. Naše tipy berte jako návod, řiďte se vlastním úsudkem a tím, co o dotyčném člověku znáte a víte.

Co dát Kozorohům?

Kozorozi mají rádi úspěch, a proto na něm pracují, dokud se jim nevydaří. Vybírejte proto pro ně takový dárek, který tu dřinu a úspěch odráží. Má raději luxusní jeden dárek, než několik menších. Vsaďte na výrobky z kůže, biografii někoho inspirativního, kožený pásek, pouzdro na vizitky, obal a podobně.

Co dát Vodnáři?

Jde o individuální znamení, které miluje technologie. Vsaďte také na jejich lidskost. Co se technologií týče – radost uděláte tabletem, telefonem nebo jakýmkoliv příslušenstvím. Certifikát na masáže, kurzy, technologické postupy a podobně, tím rozhodně chybu neuděláte. Můžete vsadit třeba také na knihy, ty by měly být pokud možno naučné – Vesmír, astrologie, fyzika a podobně.

Co dát Rybám?

Ryby jsou v dávání a přijímání dárků podobné Rakům. Tedy chtějí něco, co bude od srdce. Vybírejte proto pro ně dárek, který bude něco vypovídat, věnujte se mu, pečujte o něj. Ryby žijí ve svém světě, takže když jim dáte namalovaný obrázek, šálu, kterou sami vytvoříte nebo třeba knihu o Vesmíru nebo náboženství, chybu neuděláte.

Přečíst  Nejlepší zmrzlina? Zkuste se na ní podívat z pohledu znamení 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..