Váha a horoskopy – jaký vliv má znamení na váhu? 5

By | 12.01.2021

Problémy s dietami a hubnutím se nevyhýbají nikomu. Minimálně jednou snad každý držel nějakou tu dietu a snažil se hubnout. Ne vždycky je to tak úspěšné, jak si mnozí přejí. Jste věčnými dietáři a počítáte kalorie, víte přesně, kdy co jíst, v jakou dobu si dát ovoce a kdy už to není pro tělo zrovna nejlepší? Co cvičit, kde chodit cvičit a hlavně jak? Nebo patříte k těm, kteří přesně vědí, jak na to, ale večer své celodenní snažení zakončí něčím smaženým nebo sladkým? Dieta nedieta, když je chuť!

Dieta, hubnutí a znamení

Každé znamení má nějaké zdravotní problémy a potíže, které se mohou a nemusí projevit. Někdo nemá problém s pohybem, ale jeho slabostí je jídlo, pro další je jakýkoliv pohyb velmi náročný a namáhavý. Jak je tedy váha propojená s vaším znamením a tím, čeho byste se měli držet a co podniknout pro lepší a nižší váhu?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy potřebují v životě harmonii a ne stres, nepohodlí a spěch. To je spíš vykolejí a budou mít tendence strádat. Jsou nerozhodní, proto jim chvíli trvá, než dojdou k tomu, co je správné a co ne. Co jim skutečně pomůže a motivuje je k hubnutí? Nová láska! Najednou nemají problém začít o sebe víc a víc pečovat, starat se o sebe a výrazně hubnout. Dejte si pozor, co jí váš partner, pokud to nebude příliš zdravé, můžete k tomuto stylu lehce sklouznout taky.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři na první pohled nevypadají nějak aktivně. Jsou pasivnější a nenápadní. Mnohdy to však je zastírací manévr, Štíři jen a pouze čekají na svůj čas. Štíři nejsou zrovna úplně nejlepšími sportovci, pokud potřebují zhubnout, raději si naordinují pravidelnou dávku sexu, což je ostatně mnohem příjemnější. Po dobré a kaloričtější večeři si proto dopřejete dlouhé a vášnivé milování a bude vyhráno. Můžete začít sportovat čímž si udržíte lepší a lepší kondici.

Přečíst  Vybíráme psa – zvolte si jej podle znamení horoskopu? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..