Váha a horoskopy – jaký vliv má znamení na váhu? 4

Napsala | 26.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Problémy s dietami a hubnutím se nevyhýbají nikomu. Minimálně jednou snad každý držel nějakou tu dietu a snažil se hubnout. Ne vždycky je to tak úspěšné, jak si mnozí přejí. Jste věčnými dietáři a počítáte kalorie, víte přesně, kdy co jíst, v jakou dobu si dát ovoce a kdy už to není pro tělo zrovna nejlepší? Co cvičit, kde chodit cvičit a hlavně jak? Nebo patříte k těm, kteří přesně vědí, jak na to, ale večer své celodenní snažení zakončí něčím smaženým nebo sladkým? Dieta nedieta, když je chuť!

Dieta, hubnutí a znamení

Každé znamení má nějaké zdravotní problémy a potíže, které se mohou a nemusí projevit. Někdo nemá problém s pohybem, ale jeho slabostí je jídlo, pro další je jakýkoliv pohyb velmi náročný a namáhavý. Jak je tedy váha propojená s vaším znamením a tím, čeho byste se měli držet a co podniknout pro lepší a nižší váhu?

Lev (23. července – 22. srpna)

Znamení Lva je velmi pyšné a vůdcovské, nespokojí se jen tak s něčím, potřebuje všemu okolo sebe vládnout a řídit svět. Potřebují také slyšet pochvaly a oslavné ódy. Velmi dobře je motivuje to, když zhubnou a lidé okolo si toho všimnou a začnou chválit. Pochvaly, pro ty zkrátka Lvi žijí. Pozor však na extrémy, můžete se dostat do nepříjemného bludného kruhu, kdy budete pořád jen hubnout a sportovat v předtuše pochval.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi organizované a trpělivé, takže pokud něco nejde hladce, nevzdají se. Jsou to realisté, vidí věci tak, jak jsou. Panny potřebují najít tu správnou rovnováhu a vyváženost mezi jídlem a pohybem. Nesedne jim přesně to, co všem ostatním, musí si najít to, co je bude motivovat a posilovat. Jakmile chvíli vydržíte a možné první nepohodlí překonáte, zjistíte, že výsledky se dostaví, což vás namotivuje k dalšímu cvičení.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..