Magie svíček – kouzlete s nimi!

By | 09.11.2020

Svíčky vám do života mohou spoustu věcí přinést. Používají se pro nejrůznější rituály již odedávna. Svíčky nejsou jen podzimním a zimním doplňkem, nenacházíme je jen na dortu. V dávných dobách pomáhaly zahánět temnotu, přinášely světlo, mnohdy znamenaly také úctu a vážnost. Lidé jim v dávných dobách často přisuzovali čarovnou moc. Může se s pomoci svíček kouzlit nebo provozovat nějakou magii?

Kouzlete se svíčkami

Někdy stačí vzít svíčku a jen si přát. Někdy s nimi můžete krásně kouzlit. Bude to chtít trochu přípravy. Máte pocit, že i když se snažíte si spoustu věcí přát, možná na nich i pracujete, snažíte se překonávat překážky, ale nic? Věci nejdou přesně tak, jak chcete nebo jak předpokládáte? Vyzkoušejte tento jednoduchý rituál.

Co budete potřebovat:

  • Žlutá svíce
  • Špendlíky nebo tenké hřebíky

Tento rituál provádějte ve chvíli, kdy svítí slunce, za úsvitu nebo před polednem. Nejlepším dnem je neděle. Jak tento rituál provádět?

Představujte si daný cíl a to živě, jak to jen jde. Na žlutou svíci poté vyryjte přání, které máte a také své jméno. Popřípadě můžete přidat datum narození nebo značku, která je pro vás typická. Podržte svíci chvíli v dlaních, můžete na ni dýchat, políbit ji či jakkoliv jinak přenést své přání.

Vezměte špendlíky a zapichujte je postupně do svíčky. Při každém špendlíku vyslovte překážky, které vás dělí od vašeho vysněného cíle. Mohou to být věci jako strach, nedostatky, nepřejícnost a podobně. Uvědomíte si svá vlastní omezení, nebudete úspěch svádět na okolí. Postavte svíčku před sebe a zapalte.

Vnímejte zdroj světla a tepla. Jak bude postupně svíce hořet, tak budou špendlíky odpadávat. To budou odpadávat jednotlivé problémy. Můžete říct, že tak, jak ubývá svíce, tak se odstraňují překážky z vaší cesty. Špendlíky nikde neztraťte, jsou to negativní předměty, které blokují zábrany a kletby. Jakmile svíčka dohoří, vezměte vosk i špendlíky a odneste z vašeho domu. Zakopejte nebo hoďte do řeky!

Přečíst  Svíčky a jejich magie – co vše s jejich pomocí dokážete?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..