Tvrdohlavost – která znamení jsou na tom nejhůř? 2

By | 06.01.2021

Do jisté míry má každý člověk svou hlavu. Stojí si za svým, neuhýbá, a i když mu druzí říkají, co a jak dělat, stejně to neudělá. V jistém smyslu je to dobře, protože lidé by měli mít svůj názor a nedělat něco, co nechtějí nebo o čem nejsou přesvědčení. Existují však lidé, kteří mají svou hlavu ve všem. Neuhnou, nepovolí a to v žádné situaci. Tvrdohlavě lpí na svém a to, i když nemají pravdu. Nepřesvědčí je nic a nikdo.

Tvrdohlavé jednání

Každé znamení má své plusy a mínusy, jako každý člověk. Některá však mohou být tvrdohlavější než ta další. Prostě stojí na svém a to bez jakékoliv možnosti ústupu nebo snad uznání pravdy. Která znamení je velmi tvrdohlavé?

Lev

Má obrovské ego, které si pečlivě chrání. Bývá uvnitř nejitý, takže tvrdohlavostí si trochu načechrává sebevědomí. Připustit sobě i před ostatními, že se v něčem mýlí, že něco neví, nebo dokonce, že nemá pravdu, to je nad jeho síly. Je rád v čele, pokrok je, když si to přizná sám.

Rak

Jde o příliš citlivé znamení, které si neumí přiznat, že se mýlí. Když se totiž zmýlí, pak se musí omluvit, uznat cizí pravdu a navrhnout jiné řešení, což pro citlivého Raka není vůbec nic jednoduchého. Když mu druzí předhazují fakta, argumenty – jednoduše je zpochybňuje nebo je rovnou ignoruje a dělá, že neslyší.

Váha

Jde o znamení, které je velmi nerozhodné. Když jim někdo řekne, že si mají vybrat brambory nebo bramborovou kaši, pak je to pro ně dilema. Velmi rády druhými manipulují k obrazu svému, takže mohou připustit, že se spletly, ale ihned otočit a říct, že vlastně mají pravdu. Úplně je nikdy nepřesvědčíte o tom, že se mýlí. Podle nich je to otázka vkusu, navíc je musíte stále a stále přesvědčovat.

Přečíst  Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..