Tetování? Jaký zvolit tvar a motiv podle znamení? 6

Napsala | 04.05.2019

Když se řekne tetování, spousta lidí je bere jako něco špatného, co se jim nelíbí na druhých a nikdy by si ho nenechali udělat. Jiní berou tetování jako jejich vlastní vyjádření, pomoc a podpora toho, co dělají, v co věří, co je motivuje. Jde o určitý druh kresby, která se tvoří za pomoci tetovací jehly. Nechat si vytetovat dnes už můžete cokoliv. Co to tedy bude u vás?

Co si nechat vytetovat?

Každý se staví k tetování jinak, ale pokud se rozhodnete, že si chcete nechat na tělo něco vytetovat, pak přemýšlíte nad tím, co. Nemáte-li jasno, můžete prohlížet stovky obrázků, sledovat, co si lidé nechávají tetovat, zapřemýšlet nad tím, co vlastně chcete na tělo nechat „nakreslit“. Můžete se na to zkusit podívat skrz znamení. Co to na to říká?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou ohnivé znamení, mají rádi upřímnost, což také sami praktikují. Mají velké sny a ideály, chtějí prožít život dobrodružný a aktivní. Důležitá je pro ně svoboda, chtějí si udržet svobodnou mysl i život, potřebují dýchat. Za každé situace jsou pravdomluvní, nemají rádi intriky a všechno okolo toho. Lhaní je pro ně špatné. Často se pohybují z místa na místo, cestují. Proto je pro ně ideální tetování v podobě mapy, světadílů nebo různé další geografické prvky jako kompas a podobně.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou velmi, ale opravdu velmi ambiciózní a cílevědomí jedinci. Touží po uznání ostatních, mají své cíle, kterých se jen tak nevzdávají. Jsou velmi spolehliví, nesou za vše odpovědnost. Bývají nejčastěji introvertní povahy, okolo sebe si tvoří bariéry, přes které pustí jen ty nejbližší přátelé a těch také není zrovna mnoho. Jejich tetování musí být dokonalé po všech stranách, ideálně citát, přírodní motiv a i ten musí být dokonalý.

Přečíst  Horoskopy – jak v nich číst?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..