Tetování? Jaký zvolit tvar a motiv podle znamení? 3

By | 02.03.2020

Když se řekne tetování, spousta lidí je bere jako něco špatného, co se jim nelíbí na druhých a nikdy by si ho nenechali udělat. Jiní berou tetování jako jejich vlastní vyjádření, pomoc a podpora toho, co dělají, v co věří, co je motivuje. Jde o určitý druh kresby, která se tvoří za pomoci tetovací jehly. Nechat si vytetovat dnes už můžete cokoliv. Co to tedy bude u vás?

Co si nechat vytetovat?

Každý se staví k tetování jinak, ale pokud se rozhodnete, že si chcete nechat na tělo něco vytetovat, pak přemýšlíte nad tím, co. Nemáte-li jasno, můžete prohlížet stovky obrázků, sledovat, co si lidé nechávají tetovat, zapřemýšlet nad tím, co vlastně chcete na tělo nechat „nakreslit“. Můžete se na to zkusit podívat skrz znamení. Co to na to říká?

Blíženci (22. května – 21. června)

S Blíženci je to složité. Kombinují v sobě minimálně dvě, ne-li více, osobností, které vyplouvají na povrch tak, jak se jim to hodí. Chtějí neustále něco nového, jiného, mají rádi seberealizaci. Jsou dobrými řečníky, jeden den se pro něco nadchnou, druhý den si nejsou jistí, zda je to dobrý nápad. Proto je třeba si tetování opravdu hodně dobře promyslet. Jsou přelétaví, takže pokud se rozhodnou pro tetování určitě jsou krásná křídla, ať už andělská či jiná nebo také velmi hezky působí pírka.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou jako znamení velmi citliví a vnímaví. Jsou to hodně emocionální lidé, takže se v životě často řídí tím, co cítí a co si myslí. Ovšem do všeho také zapojují mozek, takže se nedají utáhnout na vařené nudli. Mají smysl pro rodinu a dobře si hlídají tradice. Proto je pro ně dobré tetování v podobě data narození dětí, jména dětí, společného data a mnoho dalšího, co se spojuje s rodinou.

Přečíst  Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..