Tetování? Jaký zvolit tvar a motiv podle znamení? 2

Napsala | 14.04.2019

Když se řekne tetování, spousta lidí je bere jako něco špatného, co se jim nelíbí na druhých a nikdy by si ho nenechali udělat. Jiní berou tetování jako jejich vlastní vyjádření, pomoc a podpora toho, co dělají, v co věří, co je motivuje. Jde o určitý druh kresby, která se tvoří za pomoci tetovací jehly. Nechat si vytetovat dnes už můžete cokoliv. Co to tedy bude u vás?

Co si nechat vytetovat?

Každý se staví k tetování jinak, ale pokud se rozhodnete, že si chcete nechat na tělo něco vytetovat, pak přemýšlíte nad tím, co. Nemáte-li jasno, můžete prohlížet stovky obrázků, sledovat, co si lidé nechávají tetovat, zapřemýšlet nad tím, co vlastně chcete na tělo nechat „nakreslit“. Můžete se na to zkusit podívat skrz znamení. Co to na to říká?

Beran (21. března – 20. dubna)

Beranům vládne oheň a jsou to lidé živelní, s velkou zásobou energie. Nezůstávají stát jen tak v koutě nebo někde na místě, ale jsou průbojní a také velmi ambiciózní. Umí se v životě prosadit, říct si, co chtějí a také umí věci dotáhnout do konce. V tetování rádi sáhnout po ostrých a výrazných motivech, rádi jsou viděni. Šipky, nemilosrdnost, soutěživost, to jsou jejich motivy.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býka naproti tomu ovládá země, proto potřebují okolo sebe věci, které jsou praktické a potřebné. Musí mu vše dávat smysl, jinak se ptá, k čemu je to či ono dobré? Jsou klidní, vyrovnaní, mají rádi rozvahu a nedělají nic impulsivně. Proto je i tetování pro ně věcí rozmyslu. Když se k němu odhodlají, jsou to motivy přírody, protože právě do přírody chodí odpočívat nebo věci, které jim dávají smysl, které o nich něco vypovídají.

Přečíst  Vitálnost a zdraví – jak na to podle horoskopu? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..