Tetování? Jaký zvolit tvar a motiv podle znamení? 1

Napsala | 09.04.2019

Když se řekne tetování, spousta lidí je bere jako něco špatného, co se jim nelíbí na druhých a nikdy by si ho nenechali udělat. Jiní berou tetování jako jejich vlastní vyjádření, pomoc a podpora toho, co dělají, v co věří, co je motivuje. Jde o určitý druh kresby, která se tvoří za pomoci tetovací jehly. Nechat si vytetovat dnes už můžete cokoliv. Co to tedy bude u vás?

Co si nechat vytetovat?

Každý se staví k tetování jinak, ale pokud se rozhodnete, že si chcete nechat na tělo něco vytetovat, pak přemýšlíte nad tím, co. Nemáte-li jasno, můžete prohlížet stovky obrázků, sledovat, co si lidé nechávají tetovat, zapřemýšlet nad tím, co vlastně chcete na tělo nechat „nakreslit“. Můžete se na to zkusit podívat skrz znamení. Co to na to říká?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou svobodomyslní, proto je nesvazuje konvence, které běžné lidi svazují, a proto jednají v určitém modulu. Mají své životní cíle a sny, a že se liší od ostatních? No a! Mají za cíl pomáhat světu a snažit se jej udělat lepším, než ve skutečnosti je. Rádi vidí svět hezký, chtějí, aby se ostatní lidé cítili dobře a spokojeně. Jejich tetování proto může brát inspiraci z přírody, vesmíru nebo jsou také velmi oblíbené tetování na způsob mandal, které pomáhají uklidňovat a cítit se lépe.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou založením velmi romantické, proto rády sledují romantické filmy, potěší je, když jim muž prokáže lásku nějakým romantickým gestem, kyticí růží a podobně. Jsou jemní a klidní, nemají rády hádky či zbytečný křik. Jsou citlivé bytosti, proto v ohledu tetování se budou držet drobnějších a menších motivů – květiny, drobné kvítečky, jednorožec, motýlek, srdíčko, to jsou přesně motivy pro ně.

Přečíst  Přátelství podle zvěrokruhu – která kamarádka bude ta nejlepší? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..