Talismany pro ženy – jaký bude ten váš podle znamení? 6

Napsala | 05.02.2020

Ač si říkáte, že pověrčiví nejste, na pátku třináctého nevidíte nic zvláštního nebo snad strastiplného, když přeběhne černá kočka přes cestu, nehroutíte se a rozbité zrcadlo nepřináší automaticky sedm let neštěstí, určitě v něčem na pověry dáte. Minimálně máte předmět, který máte rádi, váže se k němu nějaká historka nebo vám v některých případech hodně pomohl, už jen tím, že byl poblíž vás. I když to lidé nedávají najevo a někteří se za to dokonce i stydí, talisman má snad každý z nás. A může to být oblíbený přívěšek, kamínek, který jste našli v potoce a podobně.

Talisman přinášející štěstí

Lidé se díky talismanům cítí lépe, jistěji a mají pocit, že se mohou na něco nebo někoho spolehnout. Všechny kultury toto znají a provozují. Jaký talisman je pravý pro vás a vaši osobnost? Pokud ještě talisman nemáte či se poohlížíte po nějakém novém kousku, pak se na to zkuste podívat ze stránky horoskopu!

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ženy ve znamení Střelce mohou s klidným srdcem za svůj talisman štěstí pojmout například dřevěné korále a to už jak na náhrdelníku, tak na náramku. Jejich vlastní osobní vyzařování umí podporovat šperky, které jsou z bílého kovu a navíc k tomu posázeny drobnými kaménky. Hned se lidé vedle vás budou cítit příjemně a uvolněně. Klidný a ničím nerušený spánek se zajistí růžencem s křížkem, který budete mít zavěšený nad postelí.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Ženy ve znamení Kozoroha jistě ocení prstýnek s pěkným kamínkem z granátu. Budou ho nosit dobrovolně a navíc to může být jejich talisman. Nic nezkazíte ani přívěškem ve tvaru či znamení Kozoroha, který posiluje štěstí a pomáhá zajišťovat úspěch. Klidný a pohodový spánek zajistí plyšové zvířátko. A v této fázi můžete vybírat z široké nabídky, od medvídka, přes žirafu až například po psa či kočku.

Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..