Talismany pro ženy – jaký bude ten váš podle znamení? 5

Napsala | 15.02.2020

Ač si říkáte, že pověrčiví nejste, na pátku třináctého nevidíte nic zvláštního nebo snad strastiplného, když přeběhne černá kočka přes cestu, nehroutíte se a rozbité zrcadlo nepřináší automaticky sedm let neštěstí, určitě v něčem na pověry dáte. Minimálně máte předmět, který máte rádi, váže se k němu nějaká historka nebo vám v některých případech hodně pomohl, už jen tím, že byl poblíž vás. I když to lidé nedávají najevo a někteří se za to dokonce i stydí, talisman má snad každý z nás. A může to být oblíbený přívěšek, kamínek, který jste našli v potoce a podobně.

Talisman přinášející štěstí

Lidé se díky talismanům cítí lépe, jistěji a mají pocit, že se mohou na něco nebo někoho spolehnout. Všechny kultury toto znají a provozují. Jaký talisman je pravý pro vás a vaši osobnost? Pokud ještě talisman nemáte či se poohlížíte po nějakém novém kousku, pak se na to zkuste podívat ze stránky horoskopu!

Váhy (23. září – 23. října)

Ženy ve znamení Vah vnímají dobře všechnu krásu a harmonii. Jejich vlastní krása se podpoří například zlatými náušnicemi, které v sobě mají kamínek smaragdu. Rovněž je potěší a jejich vlastní štěstí přivolává šperk se smaragdem v jakékoliv podobně. Dobré a klidné sny si mohou přivodit sušenými listy břečťanu. Ty však nesmí být starší než půl roku. Pokud je tomu tak, vyměňte je za nové.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Ženy ve znamení Štíra jsou velmi silné a jejich vyzařování podporuje kovový řetízek, který umístí nad kotník levé nohy. Obecně jsou tyto ženy obestřeny tajemstvím či lehkým nebezpečím. Chcete-li toto nebezpečí posílit, pak můžete pořídit cokoliv s jaspisem. Klidný spánek, který vás ochrání před vším nebezpečným, zajistí dýky a nože s jaspisem. Budete-li je mít pod polštářem, budete mít jistotu klidu a bezpečí.

Přečíst  Znamení horoskopu Kozoroh - Díl XI.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..