Talismany pro ženy – jaký bude ten váš podle znamení? 3

Napsala | 23.01.2020

Ač si říkáte, že pověrčiví nejste, na pátku třináctého nevidíte nic zvláštního nebo snad strastiplného, když přeběhne černá kočka přes cestu, nehroutíte se a rozbité zrcadlo nepřináší automaticky sedm let neštěstí, určitě v něčem na pověry dáte. Minimálně máte předmět, který máte rádi, váže se k němu nějaká historka nebo vám v některých případech hodně pomohl, už jen tím, že byl poblíž vás. I když to lidé nedávají najevo a někteří se za to dokonce i stydí, talisman má snad každý z nás. A může to být oblíbený přívěšek, kamínek, který jste našli v potoce a podobně.

Talisman přinášející štěstí

Lidé se díky talismanům cítí lépe, jistěji a mají pocit, že se mohou na něco nebo někoho spolehnout. Všechny kultury toto znají a provozují. Jaký talisman je pravý pro vás a vaši osobnost? Pokud ještě talisman nemáte či se poohlížíte po nějakém novém kousku, pak se na to zkuste podívat ze stránky horoskopu!

Blíženci (22. května – 21. června)

Ženám zrozeným ve znamení Blížence sluší šperky, které jsou z lehkého kovu. Například prstýnek, který disponuje kamínkem, ideálně achátem nebo topasem. Ten působí jako talisman blahodárně na celé vaše zdraví. Podporu v seberozvoji a vyzařování pozitivní energie vám přinese ležatá osmička na bázi keltských šperků. A co zvolit na dobrý a klidný spánek? Pod polštář schovejte sáček s usušenými květy podbělu.

Rak (22. června – 22. července)

Ženy ve znamení Raka mají šperky obecně velmi rády a zaměří-li se na perky a smaragdy jako přívěšek, mohou si tak ochránit svou duševní spokojenost. Od věci není také plyšová hračka v podobě kočky, kterou si dáte do postele či do její bezprostřední blízkosti. Kočky mohou podpořit a navodit kvalitní a klidný spánek. Právě s ženami ve znamení Raka jsou kočky výrazně spjaty.

Přečíst  Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..