Talismany pro ženy – jaký bude ten váš podle znamení? 2

Napsala | 18.01.2020

Ač si říkáte, že pověrčiví nejste, na pátku třináctého nevidíte nic zvláštního nebo snad strastiplného, když přeběhne černá kočka přes cestu, nehroutíte se a rozbité zrcadlo nepřináší automaticky sedm let neštěstí, určitě v něčem na pověry dáte. Minimálně máte předmět, který máte rádi, váže se k němu nějaká historka nebo vám v některých případech hodně pomohl, už jen tím, že byl poblíž vás. I když to lidé nedávají najevo a někteří se za to dokonce i stydí, talisman má snad každý z nás. A může to být oblíbený přívěšek, kamínek, který jste našli v potoce a podobně.

Talisman přinášející štěstí

Lidé se díky talismanům cítí lépe, jistěji a mají pocit, že se mohou na něco nebo někoho spolehnout. Všechny kultury toto znají a provozují. Jaký talisman je pravý pro vás a vaši osobnost? Pokud ještě talisman nemáte či se poohlížíte po nějakém novém kousku, pak se na to zkuste podívat ze stránky horoskopu!

Beran (21. března – 20. dubna)

Ženy ve znamení Berana nepohrdnou kovovými šperky. V takovém případě můžete sáhnout po kovovém náramku, který disponuje rubínem nebo ametystem. Pokud máte rády plyšové hračky, pak není problém sehnat plyšového beránka nebo ovečku. Krásný, roztomilý a přitom dobrý talisman pro děti i ženy. Klidný spánek zajistí pytlíček, ve kterém najdete usušené a rozdrcené kopřivové listy.

Býk (21. dubna – 21. května)

Ženy ve znamení Býka milují měděné šperky, takže s takovým talismanem rozhodně neuděláte chybu. Ochraňuje všechny ženy narozeny v tomto znamení. Svou práci ochrany a přínosu štěstí či dobrého vlivu má také soška býčka, která bude kovová a budete ji mít v místnosti nebo pokoji. Bude-li mít navíc oči ze smaragdů, safírů nebo tyrkysů, pak umí člověka ochránit před nemocemi.

Přečíst  Sebekontrola – jak je na tom vaše znamení s ovládáním a kontrolou vzteku? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..