Talent podle znamení – jaký je ten váš? 6

Napsala | 04.11.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Znamení zvěrokruhu o lidech může prozradit opravdu mnoho věcí. Mohou pomáhat v jednotlivých charakteristikách, ovlivňují jedinečné umělecké schopnosti. Lvi bývají vůdci a potřebují k životu pochvalu a obdiv druhých, zatímco Panny mají rády vše zorganizováno a naplánováno. Podle znamení můžete poznávat mnoho věcí – od oblíbeného parfému, problémů s váhou, prozradí vám, které oblečení bude to nejlepší, jaké květiny máte mít doma, jak se líčit podle znamení nebo jaký by měl být jídelníček podle znamení. Jak to je s talentem a znamením?

Každý je dobrý v něčem jiném

Máte ve svém okolí kamarády a známé, kteří skvěle tančí? Druhý umí nádherně kreslit? Další zase skvěle zpívá a je ozdobou každé párty? Další skvěle češe a věnuje se líčení? Každý člověk umí něco, má nějaké své umělecké schopnosti. A může to být také podle toho, v jakém znamení jste se narodili. Jaký talent je ten váš podle znamení?

Střelec (21. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou lidé upřímní a to někdy až moc. Sami si neuvědomují, že by něco dělali špatně, prostě řeknou, co si myslí. Dívají se do dálky, rádi lítají nad svými možnostmi, jsou aktivní a dobrodružní. Pozornost veřejnosti je to, co jim dělá dobře, co umí bravurně zvládat. Raději se však věnují svému umění, tvoření a celému tomu procesu. Dav lidí, kteří se překřikují či na sebe upozorňují, není jejich parketou. Jde o milovníky abstrakce, což je jejich nejčastější námět.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou ambiciózní jedinci, kteří jsou také cílevědomí. Mají sen a jsou schopni za ním jít opravdu kamkoliv, bez ohlédnutí. Touha uspět, být viděn, uznání druhých, to jsou věci, které jsou pro ně motivací, které je ženou kupředu a nepovolí opratě. Právě díky pozornosti, kterou na první pohled nemusí umět zvládat dobře a briskně, se vybičují k velkým výkonům a úspěchům.

Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..