Talent podle znamení – jaký je ten váš? 4

Napsala | 22.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Znamení zvěrokruhu o lidech může prozradit opravdu mnoho věcí. Mohou pomáhat v jednotlivých charakteristikách, ovlivňují jedinečné umělecké schopnosti. Lvi bývají vůdci a potřebují k životu pochvalu a obdiv druhých, zatímco Panny mají rády vše zorganizováno a naplánováno. Podle znamení můžete poznávat mnoho věcí – od oblíbeného parfému, problémů s váhou, prozradí vám, které oblečení bude to nejlepší, jaké květiny máte mít doma, jak se líčit podle znamení nebo jaký by měl být jídelníček podle znamení. Jak to je s talentem a znamením?

Každý je dobrý v něčem jiném

Máte ve svém okolí kamarády a známé, kteří skvěle tančí? Druhý umí nádherně kreslit? Další zase skvěle zpívá a je ozdobou každé párty? Další skvěle češe a věnuje se líčení? Každý člověk umí něco, má nějaké své umělecké schopnosti. A může to být také podle toho, v jakém znamení jste se narodili. Jaký talent je ten váš podle znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Zrozenci Lva jsou rodilí vůdci, nebudou sedět v koutě, potřebují, aby je bylo vidět a také slyšet. Veškerou pozornost se budou snažit strhnout pro sebe. Dovedou se v pozornosti druhých hřát nekonečně dlouho. Uvnitř sebe mají silné umělecké cítění, rádi se proto realizují v tomto odvětví. Čím víc lidí výsledek uvidí a samozřejmě chválí, tím je to pro ně lepší. Hodí se do interakce s lidmi, takže divadlo, hudba, film, muzikál a podobně je jejich parketa.

Panna (23. srpna – 22. září)

Lidé narozeni ve znamení Panny jsou pečliví, trpěliví a rádi si všechno naplánují. Detail je jejich druhé jméno, což v umění využijí. Díky tomu mohou mít často neotřelé a jedinečné nápady, které však ne vždy realizují. Když jim někdo chce připsat zásluhy, obvykle neví, jak je přijmout, je to pro ně problém. Často jsou součástí týmu, kdy pracují za dva, ale nechtějí být nápadní.

Přečíst  Jak začít den podle znamení – jak na to? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..