Talent podle znamení – jaký je ten váš? 3

Napsala | 18.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Znamení zvěrokruhu o lidech může prozradit opravdu mnoho věcí. Mohou pomáhat v jednotlivých charakteristikách, ovlivňují jedinečné umělecké schopnosti. Lvi bývají vůdci a potřebují k životu pochvalu a obdiv druhých, zatímco Panny mají rády vše zorganizováno a naplánováno. Podle znamení můžete poznávat mnoho věcí – od oblíbeného parfému, problémů s váhou, prozradí vám, které oblečení bude to nejlepší, jaké květiny máte mít doma, jak se líčit podle znamení nebo jaký by měl být jídelníček podle znamení. Jak to je s talentem a znamením?

Každý je dobrý v něčem jiném

Máte ve svém okolí kamarády a známé, kteří skvěle tančí? Druhý umí nádherně kreslit? Další zase skvěle zpívá a je ozdobou každé párty? Další skvěle češe a věnuje se líčení? Každý člověk umí něco, má nějaké své umělecké schopnosti. A může to být také podle toho, v jakém znamení jste se narodili. Jaký talent je ten váš podle znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci v sobě snoubí hned několik osobností, takže mohou vynikat mnoha povahovými rysy. Tito lidé jsou dobrými baviči, rádi komunikují a filosofují s druhými. Mají schopnosti vybalancovat dva životy, dvě osobnosti. Jsou praktičtí, ale zároveň umí do života zařadit umění. Jejich rovnováha je fascinující a právě oni umí ze svých uměleckých děl inkasovat peníze a to úspěšně. Jestliže balanc nenajdou, pak se topí v tvůrčí činnosti, která není podle jejich gusta a spíše jim ubližuje, než je rozvíjí.

Rak (22. června – 22. července)

Rak je znamení citlivé, vnímavé a založeno hodně emočně. Ovšem pozor, nechybí mi logické myšlení a analytické schopnosti. Disponují darem přirozené intuice, jsou citliví a intuitivní. Umí sdílet své emoce skrz obrazy, slova nebo hudbu. Když se podíváte na jejich díla, najdete v nich emoce, emoce a zase jen emoce. Potřebují místo, kde by mohli nerušeně a v poklidu tvořit.

Přečíst  Cviky podle horoskopu – zaměřte se na ty správné! 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..