Tajemství podle horoskopu – jaké je to vaše? 6

By | 16.11.2020

Tajemství je lákavé. Ať už je to vaše nebo někoho druhého. Jsou lidé, kteří doslova šílí po tajemstvích druhých, snaží se jej získávat a dokonce i takové, které by měly zůstat u lidí skryté. Nechlubíte se jimi, je to jasné, nejsou to věci, které chcete ventilovat. Každý jej má, někdo je opravdu nikomu nesvěří, druhý to nevydrží a svěří se minimálně svým nejbližším a nejdůležitějším lidem v životě. U některých si říkáte, že právě tito lidé nemohou mít žádné tajemství, jsou čistí jako lilie a nemohou před okolím nic tajit. To byste se divili!

Tajemství a znamení

Každý jeden člověk může mít nějaké to tajemství a vy to můžete s pomoci znamení horoskopu rozklíčovat bez větších problémů. Napadlo vás, že třeba takové férové Panny mohou mít druhou tvář? Nebo jak se k tomu všemu staví Vodnáři? Jaké tajemství má vlastně vaše znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou velmi idealističtí jedinci, kteří jsou upřímní k sobě i druhým. Mají někdy nereálné sny a jsou aktivními jedinci. Jsou opředeni tajemstvím a mnohdy se před druhými snaží předstírat, že se jim jen tak někdo nedostane pod kůži. A co skrývají? Jsou až extrémně žárliví jedinci, kteří se nechtějí o druhé dělit. Nesnáší, když je druzí opomíjejí, neprokazují dostatečnou pozornost. Jakmile cítí lhostejnost, pak jsou velmi rozrušení a naštvaní. Nemají rádi, když jsou opomíjeni.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou velmi ambiciózní a cílevědomí. Úspěch je pro ně alfou a omegou všeho, chtějí uznání, baží po něm. Ve skutečnosti jsou však tito lidé velmi citliví a to víc, než dávají najevo. Jakmile se něco nepovede, pak se cítíte zranění, podvedení a je to důvod k pláči. A je jedno, kde to je. Všichni okolo si myslí, že se perfektně ovládáte, ale pravda je jiná. Nejste roboti, máte své city a emoce.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 9
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..