Tajemství podle horoskopu – jaké je to vaše? 5

By | 16.04.2020

Tajemství je lákavé. Ať už je to vaše nebo někoho druhého. Jsou lidé, kteří doslova šílí po tajemstvích druhých, snaží se jej získávat a dokonce i takové, které by měly zůstat u lidí skryté. Nechlubíte se jimi, je to jasné, nejsou to věci, které chcete ventilovat. Každý jej má, někdo je opravdu nikomu nesvěří, druhý to nevydrží a svěří se minimálně svým nejbližším a nejdůležitějším lidem v životě. U některých si říkáte, že právě tito lidé nemohou mít žádné tajemství, jsou čistí jako lilie a nemohou před okolím nic tajit. To byste se divili!

Tajemství a znamení

Každý jeden člověk může mít nějaké to tajemství a vy to můžete s pomoci znamení horoskopu rozklíčovat bez větších problémů. Napadlo vás, že třeba takové férové Panny mohou mít druhou tvář? Nebo jak se k tomu všemu staví Vodnáři? Jaké tajemství má vlastně vaše znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou jemné povahy, které jsou intelektuálně založené a celý život se snaží o harmonii a pohodu. Navenek to jsou lidé, kteří vypadají mile a upřímně, ale i oni mají své tajemství, se kterým musí žít. Nemají zrovna čistý štít, co se týče pravdomluvnosti, opakovaně lhaly a někdy se dokonce snížily i k tomu, aby něco ukradly. Pravděpodobně to nebylo nic velkého, papíry v práci, kancelářské potřeby a podobně, ale už to jsou věcí, za které se váhy dosti stydí.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou opředeni tajemstvím, které láká, zvláště pak u mužů. Jsou to silní jedinci, kteří se jen tak něčeho neleknou. Jejich tajemstvím může být to, že se nebojí a pro svůj účel umí udělat opravdu hodně, mnohdy zastrašují druhé jedince, aby dosáhli svého. Emocionální vydírání, zastrašování nebo třeba také šikana, to není něco, co by neznali. Pokud vám někdo ublíží, pak mu to dáte tvrdě najevo a zaplatí za vše, co provedl.

Přečíst  Strach – jak jej zvládat s pomoci horoskopu? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..