Tajemství podle horoskopu – jaké je to vaše? 4

By | 01.12.2020

Tajemství je lákavé. Ať už je to vaše nebo někoho druhého. Jsou lidé, kteří doslova šílí po tajemstvích druhých, snaží se jej získávat a dokonce i takové, které by měly zůstat u lidí skryté. Nechlubíte se jimi, je to jasné, nejsou to věci, které chcete ventilovat. Každý jej má, někdo je opravdu nikomu nesvěří, druhý to nevydrží a svěří se minimálně svým nejbližším a nejdůležitějším lidem v životě. U některých si říkáte, že právě tito lidé nemohou mít žádné tajemství, jsou čistí jako lilie a nemohou před okolím nic tajit. To byste se divili!

Tajemství a znamení

Každý jeden člověk může mít nějaké to tajemství a vy to můžete s pomoci znamení horoskopu rozklíčovat bez větších problémů. Napadlo vás, že třeba takové férové Panny mohou mít druhou tvář? Nebo jak se k tomu všemu staví Vodnáři? Jaké tajemství má vlastně vaše znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou velmi průbojní a sebevědomí jedinci, kteří mají rádi obdiv a pochvaly druhých lidí. Jejich tajemství souvisí s tím, co se stalo v minulosti. Možná jste se přihlásili do nějaké soutěže nebo konkurzu a vyhráli. Prvenství, to je vaše a nesnesete, aby vám ho někdo vyfoukl. Možná jste nevyhráli moc poctivě, protože roznášíte druhy o konkurentovi nebo jste přesvědčili druhé, aby pro vás hlasovali ne zrovna nejlepším způsobem. Udělali jste, co jste museli, ale přitom nikomu neublížili fyzicky. To se počítá.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi pečlivé, myslí logicky, jsou trpělivé a dávají si dobrý pozor na detail. Ovšem mají v sobě skryto své druhé já, o kterém jen tak někdo netuší. Z na první pohled čitelného člověka, který neumí ničím překvapit, se stane milovník experimentů a člověk, který překvapí. Někdy může být vaším tajemstvím až přílišná čistota, někdy to je až obsese, kterou se snažíte skrývat.

Přečíst  Vaše nejlepší vlastnost podle horoskopu – jaká to je? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..