Tajemství podle horoskopu – jaké je to vaše? 3

By | 25.09.2020

Tajemství je lákavé. Ať už je to vaše nebo někoho druhého. Jsou lidé, kteří doslova šílí po tajemstvích druhých, snaží se jej získávat a dokonce i takové, které by měly zůstat u lidí skryté. Nechlubíte se jimi, je to jasné, nejsou to věci, které chcete ventilovat. Každý jej má, někdo je opravdu nikomu nesvěří, druhý to nevydrží a svěří se minimálně svým nejbližším a nejdůležitějším lidem v životě. U některých si říkáte, že právě tito lidé nemohou mít žádné tajemství, jsou čistí jako lilie a nemohou před okolím nic tajit. To byste se divili!

Tajemství a znamení

Každý jeden člověk může mít nějaké to tajemství a vy to můžete s pomoci znamení horoskopu rozklíčovat bez větších problémů. Napadlo vás, že třeba takové férové Panny mohou mít druhou tvář? Nebo jak se k tomu všemu staví Vodnáři? Jaké tajemství má vlastně vaše znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Jde o velmi vnímavé jedince, kteří mají přizpůsobivou povahu a nemají problém druhým vyjít vstříc, když něco potřebují. Co však skutečně neumí je hospodařit s penězi. Často je rozhazují za spoustu věcí, které možná ani nepotřebují. Měsíc co měsíc vyjdou s penězi, ale na konci jsou na nule. Vykolejí je nečekaný výdaj, možná se snaží, ale něco uvnitř je nutí nakupovat dál a dál. Nenakupují často pro sebe, ale také pro své blízké a rady o financích? Těm se umí velmi obratně vyhnout a raději převedou řeč jinam.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou velmi citliví a vnímají jedinci, kteří rozhodně mají také analytické schopnosti a logické uvažování. Jsou jedni z těch, kteří se bojí udělat krok kupředu. Ať už jde o pracovní postup a vaši kariéru nebo o vztahy – přátelské i partnerské. V minulosti vám někdo zlomil srdce, nevyšel kariérní postup, takže se prostě jen zbytečně moc bojíte. Rádi pomáháte druhým, takže ve chvíli, když má někdo z blízkých problém, jste tady pro něj.

Přečíst  Letní dovolená – zkuste jí vybírat podle horoskopu! 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..