Strach – jak jej zvládat s pomoci horoskopu? 5

Napsala | 20.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Strach a obavy za život lidé pocítí hned několikrát. Nejsou-li úplnými nebojsy, ale i ten se na konci pohádky bál. Strach, nervozita nebo obavy se mohou objevovat vlivem mnoha věcí. Někdy má člověk strach, protože už prožil něco nepříjemného a znovu se bojí. Lidé mají strach z různých věcí – strach z pavouků, výšek, hadů, psů, strach ze ztráty blízkého člověka, strach ze smrti, nemocí a mnoho a mnoho dalšího. Dalo by se říci, že jde o běžnou součást lidského života. Základní otázka, jde se strachu nebo obavám postavit čelem a překonat je? Nebo se nechat zcela ovládnout, paralyzovat a v životě přestat dělat věci, které právě strach a obavy vyvolávají? Jak to vlastně je?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou bohémským znamením, které potřebují mít rovnováhu ve všech aspektech života. Představa, že mají nějakou tu nedokonalost, kterou objeví okolí, je děsí. Jsou náročné nejen na sebe, ale také na své okolí. Mnohdy zápasí s nejrůznějšími komplexy, které se týkají jejich zevnějšku. Přemýšlejí, zda jsou dost upravené, hezké, štíhlé. Nemají zrovna v oblibě lidi, kteří se chovají hrubě, neurvale a jsou zbytečně vulgární, raději se takových jedinců straní. Touží po partnerském vztahu, kde bude harmonie a porozumění, chtějí mít dobré vztahy také s kolegy a přáteli. Když mají problémy, obvykle se stáhnout do sebe. Hádek se bojí a vědomě jim raději předcházejí.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír má obvykle dosti komplikovanou povahu, nevíte, na čem s nimi jste. Neumí vyjádřit často to, co chce, proto vznikají problémy a nedorozumění. Bojí se toho, že jej lidé okolo odmítnout nebo nepochopí. Uvnitř sebe cítí spoustu věcí, jen je neumí dát nahlas najevo, což je možná věc, která jim přináší těžké chvíle, kdy je okolím nepochopen a tudíž odmítán. Jsou složitými jedinci a často se bojí osamělosti a toho, že vlastní vinou, protože neumí dát pocity najevo, zůstanou do konce života sami.

Přečíst  Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 11
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..