Strach – jak jej zvládat s pomoci horoskopu? 1

Napsala | 08.07.2019

Strach a obavy za život lidé pocítí hned několikrát. Nejsou-li úplnými nebojsy, ale i ten se na konci pohádky bál. Strach, nervozita nebo obavy se mohou objevovat vlivem mnoha věcí. Někdy má člověk strach, protože už prožil něco nepříjemného a znovu se bojí. Lidé mají strach z různých věcí – strach z pavouků, výšek, hadů, psů, strach ze ztráty blízkého člověka, strach ze smrti, nemocí a mnoho a mnoho dalšího. Dalo by se říci, že jde o běžnou součást lidského života. Základní otázka, jde se strachu nebo obavám postavit čelem a překonat je? Nebo se nechat zcela ovládnout, paralyzovat a v životě přestat dělat věci, které právě strach a obavy vyvolávají? Jak to vlastně je?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři potřebují k životu svobodu a pocit, že mohou dělat to, co oni sami chtějí, aniž by jim to někdo posléze vyčítal nebo je jakkoliv omezoval. Nemají rádi, když jim v práci nadřízení nebo dokonce kolegové dávají pokyny, co se musí udělat, co oni musejí udělat, jak to udělat a podobně. Možná to s nimi lidé myslí dobře, jen oni nesnesou nikoho, kdo by je nějak oklešťoval. Někdy mají strach z partnerských vztahů, že v něm nebudou moci mít svobodu. Rovněž nevědí, co s partnerem, který nechápe jejich zájem o druhé jedince. Občas tedy může propadnout strachu, zda jim něco neutíká, zda o něco v životě nepřichází.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou humanitní, proto nemají strach často jen o sebe, ale rovnou o celé lidstvo a planetu. Řeší, zda bude příroda opravdu v tak špatném stavu, jak je na tom planeta, hrozí se přírodních katastrof a problémů, které se mohou objevovat. Někdy vše vyženou až do extrému, kdy je mohou přepadnout deprese. Někdy také mají strach ze svého života a z toho, jak v jednotlivých rolích obstojí – dobrý rodič, partner, pracant, kolega. Nemají o sobě zrovna vysoké mínění, což jim může značně komplikovat život. Aby zapomněli na vše okolo, mohou sklouznout k alkoholu, cigaretám nebo drogám.

Přečíst  Přátelství podle zvěrokruhu – která kamarádka bude ta nejlepší? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..