Stinné stránky – jak jsou na tom jednotlivé horoskopy? 4

Napsala | 04.10.2018

Každý člověk má nějaké ty dobré stránky, které jej charakterizují a díky kterým vyniká. Většinou se právě tyto kladné a dobré stránky dávají na obdiv, lidé na nich staví například i kariéru. Jenže ne vždycky je všechno jen dobré, občas se objeví i nějaká ta špatná vlastnost, nebo chcete-li stinná stránka.  Stačí jen vědět, proč tomu tak je, překovat strach, vyvarovat se zbytečných chyb a dát si jednoduše pozor. Jaké stinné stránky mohou mít jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy velmi rády druhým lidem lichotí, mají totiž strach z neoblíbenosti, snaží se být s každým zadobře. Jsou nerozhodné, pečlivě vše zvažují, řeší jednu věc ze všech úhlů, potřebuje často rady druhých, jinak se nerozhodnou. Váhy mají hrůzu z konfliktů, proto často hledají zlatou střední cestu, jsou neupřímní a zbabělí. Jsou samolibí, domýšlivý, nesamostatní. Neumí žít sami, potřebují druhé a jejich ochranu. V práci nejsou sami, ale mají okolo sebe tým lidí. Jsou přelétaví, touží po náklonnosti, chtějí obdiv a touží po potlesku.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou přirozeně nedůvěřiví, potřebují mít vše pod kontrolou, nejsou schopni odpouštět, jsou pomstychtiví, pokud jim někdo ublíží, umí to, často nečekaně, vrátit zpátky. Jsou věčně s něčím nespokojeni, mají pocit, že vedle je to jiné. Bývají předpojatí, žárliví, kritičtí a chybí jim tolerance. Ve vztahu mají majetnické sklony.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Nudí se a je neklidný, bývá často lehkomyslný, neustále hledá nové podněty a výzvy. Když něco nedokončí, má často výčitky svědomí, bojí se vlastního selhání, nemá rád, když jej okolí omezuje, buduje si kontakty, které pravidelně pěstuje, je tak trochu snob, má rád luxus a touží po známosti s vlivnými lidmi, občas mu chybí takt.

Přečíst  Umění meditovat

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Chce mít všechno pod kontrolou, je-li potřeba, manipuluje lidmi okolo, není důvěřivý člověk. Je ambiciózní, nikdy se nevzdává a často bývá bezohledný. Je asketický, rád a vše hodnotí a kritizuje, věčně se mu něco nelíbí. Nikdy neriskuje, potlačuje své sny a fantazie.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..