Stinné stránky – jak jsou na tom jednotlivé horoskopy? 3

By | 08.05.2020

Každý člověk má nějaké ty dobré stránky, které jej charakterizují a díky kterým vyniká. Většinou se právě tyto kladné a dobré stránky dávají na obdiv, lidé na nich staví například i kariéru. Jenže ne vždycky je všechno jen dobré, občas se objeví i nějaká ta špatná vlastnost, nebo chcete-li stinná stránka.

Stinné stránky vašeho znamení

Lidé si to „špatné“ obvykle nechtějí moc připouštět, ale občas se to zkrátka objeví. Stačí jen vědět, proč tomu tak je, překovat strach, vyvarovat se zbytečných chyb a dát si jednoduše pozor. Jaké stinné stránky mohou mít jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Rak (22. června – 22. července)

Je manipulativní, používá skrytou kritiku, rád lidi okolo sebe zraňuje a zesměšňuje. Má okolo sebe blízké lidi, na kterých je citově závislý. Nemá rád změny, často až nezdravě lpí na stávajících podmínkách a věcech, na které je zvyklý. Pokud se mu něco nelíbí, velmi rád používá citové vydírání. Často závidí druhým, je předpojatý, nezkoumá fakta a přebírá názory po jiných. Obětuje se pro druhé a někdy nemusí díky tomu žít svůj život.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je pyšný, chová se jako král, bývá domýšlivý, čeká jen obdiv, všichni jej mají obdivovat. Má pocit, že jsou na něm druzí závislí, neumí si říct o pomoc, chce působit jako silný a mocný člověk, neumí si říct o pomoc. Rád se do všeho plete a poskytuje svůj názor, i když o něj nikdo nestojí. Je sebestředný, nerad se přizpůsobuje a rozdává pochvaly.

Panna (23. srpna – 22. září)

Nikdy na veřejnosti neukazuje svou slabost, umí se perfektně ovládat. Od všeho čeká negativní výsledky, je realista, zbytečně neutrácí, ráda poučuje, ví všechno nejlépe. Panny velmi rády kritizují a pomlouvají druhé, partner musí být finančně zajištěn, rád se uráží, neumí odpouštět a lpí na detailech, které hodně řeší.

Přečíst  Datum narození – co o vás jako o člověku vypoví? (1. díl)
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..