Štěstí – proč ho v životě nemáte?

Napsala | 23.01.2019

Každý člověk chce být šťastný. Snažíme si ten život zpestřovat, dělat si jej hezčí, příjemnější. Chcete, aby vám v životě všechno vycházelo – v pracovní, osobní i partnerské rovině. Jenže ne vždycky to je jednoduché, jít si za štěstím. Lidé si pořád na něco stěžují, pořád o něčem pochybují, ženou se za něčím. Když se jich však zeptáte, zda jsou doopravdy šťastní, co vám odpoví?

Štěstí, co je štěstí?

„Muška jenom zlatá“ zaznělo ve filmu. Mnohdy lidé nadávají na to, že to štěstí prostě a jednoduše nemají. Nedaří se jim, nejsou šťastní. K tomu pravému štěstí by potřebovali ještě tohle, ono a spoustu věcí. Jak to s tím štěstím je? Důležité je myšlení. Pokud se chcete cítit dobře a spokojeně, musíte pozitivně a dobře přemýšlet. Ač to zní jako fráze, funguje to. Bohužel, nejde to mnohdy změnit jen tak, ze dne na den. Pozitivní myšlení vyžaduje určitý trénink.

Cítíte se špatně? To je dobře!

Mnoho lidí si říká, že negativní pocity nejsou úplně dobré. Nemůžete však být šťastní a spokojení neustále, čtyřiadvacet hodin denně. Smutek je v pořádku, může se vám něco v životě stát, něco vás zaskočí, zničí. Nebraňte se smutku a tomu, že se necítíte dobře. Problém je, když smutek trvá až moc dlouho.

Vy a jen vy

Máte pocit, že když chcete být šťastní, tak je to sobecké? Není! Když si vynutíte své štěstí na úkor někoho jiného, pak to je sobecké a může se to obrátit proti vám. Pokud však chcete zdravý kus svého štěstí a neublížíte tím nikomu cíleně, pak jděte do toho!

Budu šťastný až…

Žádné až! Buďte šťastní aktuálně! Ne, až budete mít o dvacet kilo méně, až budete mít prosperující firmu, až..až..až… Tohle většinou funguje jen krátkodobě. Zapracujte na tom, abyste byli šťastní bez ohledu na to, co se okolo děje. Když se problém objeví, můžete jej přeci řešit.

Přečíst  Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..