Správné víno? Vyzkoušejte se na to podívat skrz znamení! 4

Napsala | 29.03.2019

Sklenice vína je údajně pro lidské tělo prospěšná. Červené víno by vám mělo podpořit krevní destičky, obsahuje antioxidanty, které mohou pomoci chránit tělo. Nesmí se to však s konzumací přehnat, to je jasné. Když stojíte před vinotékou, přemýšlíte, jaké víno si na večer vybrat. Bílé? Červené? Růžové? Oranžové? Raději sladké? Nebo suché? Polosladké? Nebo bude mnohem lepší sáhnout po lehkém víně či naopak, dopřát si klidně i těžké? A jakou značku?

Ve víně je pravda

Asi každý preferuje takové víno, které mu chutná, které si rád nalije do sklenice. Chcete-li připravit víno k večeři, obvykle při hovězím pokrmu či steaku sáhnete po červeném víně a při přípravě drůbeže nebo ryb zvolíte raději bílé víno, popřípadě opravdu lehké červené. Zkusili jste se někdy podívat na to, jaké víno by vám sedlo vzhledem k vašemu znamení? Můžete to udělat nyní!

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je zrozen k obdivu, občas trpí sebeklamem, rád dělá okázalá gesta a působí velkým dojmem, protože to přirozeně přináší pochvalu a obdiv. Pro Lva je tedy nejlepším vínem Chardonnay. Toto víno ostatní přitahuje svou sytou a krásnou barvou, vůní a také plnou chutí. Domov tohoto vína je oblast Burgundska a u nás bylo známo již v období středověku.

Panna (23. srpna – 22. září)

Pracovité, pořádku milovné, potřebují mít všechno srovnané, naplánované a mít ve všem jasno. Někdy to hraničí až s perfekcionismem. Ryzlik rýnský je pro ně ideální víno, protože potřebuje svůj čas na to, aby bylo dokonalé chuti. Jeho chuť při zrání ovlivňuje výrazná kyselinka. Má s Pannou společné to, že se mohou vyvíjet, zlepšovat a taková sklenička vína, kterou si naplánujete, to je pro Panny ten pravý relax a odměna!

Přečíst  Parfém podle znamení – jakou vůni si vybrat? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..