Správné víno? Vyzkoušejte se na to podívat skrz znamení! 2

Napsala | 16.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Sklenice vína je údajně pro lidské tělo prospěšná. Červené víno by vám mělo podpořit krevní destičky, obsahuje antioxidanty, které mohou pomoci chránit tělo. Nesmí se to však s konzumací přehnat, to je jasné. Když stojíte před vinotékou, přemýšlíte, jaké víno si na večer vybrat. Bílé? Červené? Růžové? Oranžové? Raději sladké? Nebo suché? Polosladké? Nebo bude mnohem lepší sáhnout po lehkém víně či naopak, dopřát si klidně i těžké? A jakou značku?

Ve víně je pravda

Asi každý preferuje takové víno, které mu chutná, které si rád nalije do sklenice. Chcete-li připravit víno k večeři, obvykle při hovězím pokrmu či steaku sáhnete po červeném víně a při přípravě drůbeže nebo ryb zvolíte raději bílé víno, popřípadě opravdu lehké červené. Zkusili jste se někdy podívat na to, jaké víno by vám sedlo vzhledem k vašemu znamení? Můžete to udělat nyní!

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je velmi nezávislý člověk, dynamický a občas to může vypadat jako arogance nebo ukvapenost. Pokud jej chcete potěšit, dopřejte mu Svatovavřinecké víno. Toto víno roste velmi bujně, což může být znakem pro Berana. Hrozny, které se pro přípravu tohoto vína využívají, se sklízejí v srpnu. Občas můžete cítit ve vínu větší množství kyselin. Vybírat můžete nejrůznější přívlastky, například přezrálé třešně, višně někdy i švestková povidla. Skvěle se hodí k tmavému masu nebo zvěřině.

Býk (21. dubna – 21. května)

Pro spolehlivé, umírněné, zatvrzelé a tvrdohlavé Býky se hodí Cabernet Sauvignon. Někdy může působit sobecky, zatvrzele a nepoddává se jen tak někomu a něčemu. Jde o hodně kvalitní víno, na něj si právě Býci potrpí. Často je dobrým vínem, které se uchovává pro archivaci. Víno je elegantní, jeho zralost a plnost je příjemná a ocenit ji mohou jen ti nejznalejší milovníci vína.

Přečíst  Jak začít den podle znamení – jak na to? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..